Článek byl úspěšně přidán.

The Ordinary Lactic Acid 5% + HA 2% Sérum

1 Komentář
+ 9 Beauty Points
30 ml Číslo produktu: 015765
189 Kč
6300 Kč / 1000 ml
Zboží je skladem.
Doprava zdarma nad 699 Kč
Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 dny.
  • 015765
Informace o produktu

Kyselina mléčná je alfa -hydroxykyselina (AHA), která nabízí povrchovou exfoliaci pro vzhled hladké pokožky a jasu. Tento produkt je podpořen obsahem vyčištěného extraktu z tasmánského pepře, který poskytuje pokožce uklidňující účinek ve snaze snížit přecitlivělost, která je spojená s použitím kyseliny. Složení je dále podpořeno zahrnutím kyseliny hyaluronové pro více hloubkovou hydrataci. Toto pH tohoto vzorce je přibližně 3,8 a kyselina mléčná má pKa 3,8. Hodnota pKa je nejdůležitějším aspektem, který je třeba vzít v úvahu při formulaci s kyselinami, protože pKa znamená dostupnost kyseliny. Když je pKa blízko pH, existuje ideální rovnováha mezi solí a kyselostí, což maximalizuje účinnost kyseliny a snižuje potenciál vzniku podráždění. Vyšší hodnoty pH by v takovém případě zvýšily koncentraci soli, což by neintuitivně způsobilo vzorec ještě dráždivější, než kdyby byl vzorec kyselejší Kontraindikace: Kyselina mléčná by neměla být používána na citlivou, odlupující se nebo narušenou pokožku. 

 

Přečtěte si prosím další poznámku o ochraně před sluncem a další varování v uvedených pokynech. 

1. Derivát tasmánského pepře obsažený v tomto vzorci je rostlinného původu a jako takový se bude sezónně měnit v barvě. Tato barevná odchylka může být ve vzorci čas od času patrná. 

2. Zatímco exfoliační kyseliny mohou mít rychlý viditelný přínos, obecně navrhujeme nepřímé formy exfoliace pokožky pro jemnější přístup. Koncentrace kyseliny 5%.

Návod k použití

Aplikujte jednou denně, ideálně večer. Lze ředit jinými produkty, aby se snížila síla produktu, dokud kůže nevyvine toleranci. Vyhněte se očnímu kontaktu. Pokud podráždění přetrvává, přerušte používání a poraďte se s lékařem. 

 

(Upozornění na spálení od slunce: Tento produkt obsahuje alfa hydroxykyselinu (AHA), která může zvýšit citlivost vaší pokožky na slunce a zejména možnost spálení sluncem. Při používání tohoto výrobku a po dobu jednoho týdne používejte opalovací krém, noste ochranný oděv a omezte pobyt na slunci. později.)

Složení
Aqua (Water), Lactic Acid, Glycerin, Pentylene Glycol, Triethanolamine, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract, Arginine, Potassium Citrate, Acacia Senegal Gum, Xanthan Gum, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, PPG-26-Buteth-26, Ethyl 2,2-Dimethylhydrocinnamal, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Ethylhexylglycerin, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol.
Doporučit
Recenze (1)
DOUGLAS negarantuje, že recenze produktu nebo služby pochází přímo od spotřebitelů, kteří si produkt nebo službu zakoupili a použili (či využili).
Zákaznické ohodnocení pro "Lactic Acid 5% + HA 2%"
15. 2. 2022

Skvělá pro začátek

Sérum je skvělé pro mou citlivou pleť, při používání 2-3x týdně nijak nedráždí pokožku a koncentrace je vhodná pro představení této kyseliny pleti, používám už delší dobu a jsem spokojená s výsledkem

Napsat hodnocení
Hodnocení bude aktivováno po ověření.
Prosím zadejte tyto znaky v následujícím textovém poli.

Pole označená * jsou povinné.Souhlasím, že jsem si přečetl prohlášení o ochraně osobních údajů a souhlasím s ním.