PŘIPRAVTE SE NA LÉTO. SLEVA 25 % NA OPALOVACÍ PÉČI!

Článek byl úspěšně přidán.

The Ordinary Euk 134 0.1% Sérum

+ 13 Beauty Points
30 ml Číslo produktu: 015567
269 Kč
897 Kč / 100 ml
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč.
Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 dny.
Pozor:

SUMMER OF BEAUTY
Získejte slevu 20 % při nákupu 2 produktů.
Získejte slevu 25 % při nákupu 3 a více produktů.
Platí na značky Shiseido, Versace, NYX, Florence by Mills, Collistar. Nevztahuje se na již zlevněné produkty, Beauty Boxy a slevy není možné kombinovat.

*1
*1Nabídka je platná do31/05/2022
  • 015567
Informace o produktu

EUK 134 je mimetikem superoxiddismutázy a katalázy, tvořící výjimečně vzácnou samoregenerační molekulu, která nabízí antioxidační podporu proti stresorům prostředí, eliminuje peroxid vodíku a přeměňuje reaktivní formy kyslíku na vodu a kyslík. I když je to již mnoho let, jen velmi málo produktů na trhu používá tento skutečně vynikající antioxidant, který se dokáže sám regenerovat a nabídnout nepřetržitou antioxidační podporu. Zatímco navrhovaná koncentrace v jakémkoli složení je nižší než 0,05% a většina produktů tento maximální návrh nepoužívá, náš vzorec používá EUK-134 ™ v extrémně vysoké koncentraci 0,1%. Může být použit samostatně nebo ve směsi s většinou produktů, jako jsou přírodní zvlhčující faktory + HA pro silné posílení antioxidantů. 

 

EUK-134 ™ je ochranná známka společnosti Lucas Meyer Cosmetics Canada Inc. Ani DECIEM ani The Ordinary není spojena s Lucas Meyer Cosmetics Canada Inc. výjimečně vzácnou samoregenerační molekulou, která zachycuje volné radikály superoxidu, eliminuje peroxid vodíku a převádí reaktivní druhy kyslíku na voda a kyslík. I když je to již mnoho let, jen velmi málo produktů na trhu používá tento skutečně vynikající antioxidant, který se dokáže sám regenerovat a nabízet nepřetržitou antioxidační podporu. Jediným problémem EUK 134 je, že nesmí být použit okamžitě se silnými kyselinami, jako jsou suspenze kyseliny askorbové. Silné kyseliny zcela zničí EUK 134 na bázi manganu.

Návod k použití

Aplikujte 2-3 kapky každý druhý den. Používejte samostatně nebo před séry na bázi vody, oleji a hustšími krémy. Nepoužívejte s velmi kyselými produkty (např. suspenze kyseliny askorbové).

Složení
Propanediol, Ethylbisiminomethylguaiacol manganese chloride.
Doporučit
Recenze (0)
Zákaznické ohodnocení pro "Euk 134 0.1%"
Napsat hodnocení
Hodnocení bude aktivováno po ověření.
Prosím zadejte tyto znaky v následujícím textovém poli.

Pole označená * jsou povinné.Souhlasím, že jsem si přečetl prohlášení o ochraně osobních údajů a souhlasím s ním.
Naše výhody
  • Expresní doručení
  • Ke každému nákupu vzorek zdarma
  • Dárkové balení zdarma
  • Doprava zdarma od 699 Kč.
  • Bezpečná platba pomocí šifrování SSL