NEPROPÁSNĚTE 25% SLEVA NA KATEGORII UDRŽITELNOST
Článek byl úspěšně přidán.

The Ordinary Buffet Sérum

+ 41 Beauty Points
30 ml Číslo produktu: 057022
829 Kč
27633 Kč / 1000 ml
Zboží je skladem.
Doprava zdarma nad 699 Kč
Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 dny.
  • 057022
Informace o produktu

Složení kombinuje komplexní řadu studovaných peptidových komplexů (popsaných níže), aby se zaměřil na více známek stárnutí. Matrixyl ™ redukuje vzhled statických a dynamických vrásek. 

Tento komplex obsahuje dvě generace Matrixyl ™: Matrixyl ™ 3000 (s palmitoyl tetrapeptidem-7) a Matrixyl ™ synthe'6 (palmitoyl tripeptid-38). ARGIRELOX ™ (s acetyl hexapeptidem-8 a pentapeptidem-18) zlepšuje vzhled obličejových partií náchylných k rozvoji dynamických záhybů, včetně okolí očí a v oblasti čela. 

SYN ™ -AKE (s dipeptid diaminobutyroyl benzylamid diacetátem) se zaměřuje na vzhled dynamických vrásek. 

Relistase peptid complex (s acetylarginyltryptophyl diphenylglycine) si klade za cíl zlepšit viditelné známky stárnutí, jako je ztráta pružnosti pokožky, a poskytnout strukturální podporu pokožce. 

 

Složení Buffet obsahuje měďnaté peptidy 1%, známých také jako GHK-Cu (měďový tripeptid -1, a tím se liší od našeho původního “Buffet” séra. 

Tento peptid obnovuje a udržuje mladistvý vzhled pokožky. Přirozená role tohoto peptidu, jak se nachází v lidském těle, zahrnuje aktivaci celé řady funkcí zdraví pokožky, včetně udržení normální imunitní funkce a zajištění strukturální podpory kůže. Celková koncentrace aktivních technologií v tomto vzorci je 26,1%. 

V tomto popisu jsou odkazy na ochranné známky třetích stran. SYN ™ je ochranná známka společnosti DSM, Matrixyl ™ synthe'6 ™ a Matrixyl ™ 3000 jsou ochranné známky společnosti Sederma Inc. a ARGIRELOX ™ je ochranná známka společnosti Lipotec S.A.U. The Ordinary ani DECIEM není spojen s těmito ochrannými známkami ani s jejich vlastníky. 

Poznámka: Modrý odstín produktu je přičítán zahrnutí měďnatých peptidů.

Návod k použití
Aplikujte na obličej ráno i večer po vyčištění pleti.
Složení
Aqua (Water), Glycerin, Lactococcus Ferment Lysate, Copper Tripeptide-1, Acetyl Hexapeptide-8, Pentapeptide-18, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tripeptide-38, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Acetylarginyltryptophyl Diphenylglycine, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Isoleucine, Proline, Threonine, Histidine, Phenylalanine, Arginine, Aspartic Acid, Trehalose, Fructose, Glucose, Maltose, Urea, Sodium PCA, PCA, Sodium Lactate, Citric Acid, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Acacia Senegal Gum, Xanthan Gum, Carbomer, Polysorbate 20, Dimethyl Isosorbide, Sodium Benzoate, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Chlorphenesin
Doporučit
Recenze (0)
DOUGLAS negarantuje, že recenze produktu nebo služby pochází přímo od spotřebitelů, kteří si produkt nebo službu zakoupili a použili (či využili).
Zákaznické ohodnocení pro "Buffet"
Napsat hodnocení
Hodnocení bude aktivováno po ověření.
Prosím zadejte tyto znaky v následujícím textovém poli.

Pole označená * jsou povinné.Souhlasím, že jsem si přečetl prohlášení o ochraně osobních údajů a souhlasím s ním.