POUZE DNES AŽ 22 % NA KATEGORII LÍČENÍ

Článek byl úspěšně přidán.

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution Peeling na obličej

+ 12 Beauty Points
30 ml Číslo produktu: 015557
250 Kč
8333 Kč / 1000 ml
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Slevové akce se mohou na webu a na prodejnách lišit.

  • 015557
Informace o produktu

S 30% alfa -hydroxykyselin (glykolová/mléčná/vinná/citrónová), 2% beta -hydroxykyselina (kyselina salicylová), krospolymer kyseliny hyaluronové, vitamín B5, černá mrkev a tasmánská paprika Alfa hydroxykyseliny (AHA) odlupují vrchní povrch pokožky pro jasnější a rovnoměrnější vzhled. Beta hydroxykyseliny (BHA) působí jak na povrchu kůže, tak uvnitř pórů, aby pomohly odstranit přetížení. 

Toto kombinované 32% řešení AHA/BHA nabízí hlubší odlupování, které pomáhá bojovat s viditelnými texturními nesrovnalostmi a při dalším používání cílí na vzhled jemných linek.

Tento produkt obsahuje studovaný derivát tasmánského pepře, který přináší pokožce uklidňující účinky. Dále je podporován crosspolymerovou formou kyseliny hyaluronové pro pohodlí, vitamínem B5, který poskytuje bariérovou podporu a mrkvovým extraktem pro podporu antioxidantů. Toto pH tohoto vzorce je přibližně 3,6. 

Kyselina glykolová, primární AHA přítomná ve vzorci, má pKa 3,6. pKa je nejdůležitějším aspektem, který je třeba vzít v úvahu při formulaci s kyselinami, protože naznačuje dostupnost kyselin. Když je pKa blízko pH, existuje ideální rovnováha mezi solí a kyselostí, což maximalizuje účinnost kyseliny a snižuje potenciál vzniku podráždění. Vyšší hodnoty pH by v takovém případě zvýšily koncentraci soli, což by neintuitivně vzbudilo vzorec ještě větší dráždivost, než kdyby byl vzorec kyselější. 

Alfa-hydroxylové kyseliny (AHA) odlupují vrchní povrch pokožky pro jasnější a rovnoměrnější vzhled. 

Beta hydroxylové kyseliny (BHA) také exfoliují pokožku s rozšířenou funkcí, která pomáhá odstranit přetížení pórů. 

Toto kombinované řešení 32% AHA/BHA nabízí hlubší odlupování, které pomáhá bojovat proti viditelným kazům a zlepšuje zářivost pokožky. Vzorec také zlepšuje vzhled struktury pokožky a snižuje vzhled jemných linek při dalším používání.

Tento produkt obsahuje studovaný derivát tasmánského pepře, který pomáhá snížit podráždění spojené s používáním kyseliny. Tento derivát je rostlinného původu a sezónně se mění v barvě a tato barevná odchylka může být ve složení čas od času patrná.

Tento produkt je dále podpořen crosspolymerovou formou kyseliny hyaluronové pro pohodlí, vitamínem B5 pro podporu hojení a černou mrkví jako antioxidant.

 

Poznámka: Tento produkt obsahuje velmi vysokou koncentraci volných kyselin. Doporučujeme používat pouze v případě, že jste zkušeným uživatelem kyselé exfoliace a vaše pokožka není citlivá. Kontraindikace: Tento vzorec by neměl být používán na citlivou, odlupující se nebo oslabenou pokožku. 

Přečtěte si další poznámku o ochraně před sluncem a další varování v uvedených pokynech.

Typ pleti: všechny typy pleti
Efekt: rozjasňující
Vlastnosti péče: antioxidant, proti nečistotám na pokožce, proti stárnutí, proti znečištění, zjemňuje póry
Výhody produktu: bez amoniaku, bez ftalátů, bez mikroplastů, bez olejových složek, bez parafinu, bez parfemace, bez pigmentu a barviv, bez silikonů, bez sulfátů, clean_beauty, nekomodogenní, netestováno na zvířatech
Konzistence: peeling, sérum
Věk: 20+
Aplikujte na: obličej
Návod k použití

Používejte ideálně večer, ne častěji než dvakrát týdně. Vyčistěte obličej a počkejte, až pokožka uschne. Nepoužívejte na mokrou pokožku. Pomocí prstů rovnoměrně naneste na obličej a krk. Nechte působit maximálně 10 minut. Opláchněte vlažnou vodou. Během aplikace se vyhněte kontuře očí a kontaktu s očima. 

Tento roztok s nízkou viskozitou je určen k použití jako maska. Nenechávejte působit déle než 10 minut. Pokud dojde k přetrvávajícímu podráždění, přerušte používání a poraďte se s lékařem. 

 

(Upozornění na spálení od slunce: Tento produkt obsahuje alfa hydroxykyselinu (AHA), která může zvýšit citlivost vaší pokožky na slunce a zejména možnost spálení sluncem. Při používání tohoto výrobku a po dobu jednoho týdne používejte opalovací krém, noste ochranný oděv a omezte pobyt na slunci. Poté použijte pouze podle pokynů. Kontakt výrobku s kůží musí mít omezenou frekvenci nebo trvání.)

Složení
Glycolic Acid, Aqua (Water), Aloe Barbadensis Leaf Water, Sodium Hydroxide, Daucus Carota Sativa Extract, Propanediol, Cocamidopropyl Dimethylamine, Salicylic Acid, Lactic Acid, Tartaric Acid, Citric Acid, Panthenol, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract, Glycerin, Pentylene Glycol, Xanthan gum, Polysorbate 20, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Ethylhexylglycerin, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol.
Doporučit

The Ordinary – AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

Patříte mezi milovníky značky The Ordinary? Pak vás jistě zaujme jejich peeling na obličej AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution. Jak už to u značky The Ordinary bývá, složení produktu je uvedeno již v názvu i na samotné lahvičce přípravku. Peeling obsahuje směs 30% alfa-hydroxylových kyselin (konkrétně kyseliny glykolové, mléčné, vinné a citronové) s 2% beta-hydroxylovou kyselinou salicylovou.

Ano, slovo kyselina se ve složení opakuje často, jedná se totiž o silný peeling, který se hodí do rukou těch, kteří mají s podobnými produkty již nějaké zkušenosti. Navíc, pokud máte spíše citlivější pokožku, AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution od The Ordinary se raději vyhněte.

Jak používat AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution?

AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution aplikujte maximálně jednou týdně na vyčištěnou a především suchou pokožku. Bohatě vám postačí tenká vrstva přípravku a doba, po kterou budete mít peeling na obličeji, nesmí přesáhnout 10 minut. Časování si nastavte podle toho, jak je vaše pleť na používání kyselin zvyklá. Po uplynutí doby obličej důkladně opláchněte a naneste na něj pleťový olej nebo krém.

AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution je k dostání na e-shopu Douglas.cz

Chemický peeling od značky The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution je skvělým pomocníkem v péči o pleť. Zanechává ji rozzářenou a příjemně hladkou. Pořiďte si peeling od The Ordinary i vy. Je k dostání v parfumeriích Douglas.

Zobrazit více Zobrazit méně