Článek byl úspěšně přidán.

The Ordinary 100% LAscorbic Acid Powder Pudr

+ 7 Beauty Points
20 g Číslo produktu: 043928
159 Kč
7950 Kč / 1000 g
Zboží je skladem.
Doprava zdarma nad 699 Kč
Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 dny.
  • 043928
Informace o produktu

Vitamín C (také známý jako kyselina L-askorbová) je účinný, multifunkční antioxidant. Zaměřuje se na vzhled nerovnoměrného tónu pleti, matnosti a známek stárnutí. 

 

Tento produkt nabízí velmi jemný, bezvodý prášek kyseliny L-askorbové, který lze kombinovat i s jinými způsoby péče o pleť a poskytuje nejpřímější expozici vysokému koncentrátu topického vitaminu C. U takového formátu se očekává dočasné silné nedráždivé brnění při aplikaci během prvních 1–2 týdnů používání, než si kůže vybuduje toleranci k tak vysoké expozici kyselině L-askorbové.

 

* Pokud se jako součást péče o pleť používá topický vitamín C, měl by být aplikován střídavě s EUK 134 nebo niacinamidem (ideálně vitamín C v PM a EUK 134/niacinamid v AM). Jinak může EUK 134/niacinamid ovlivnit integritu čisté formy vitaminu C (kyselina L-askorbová).

Návod k použití

Smíchejte malé množství s další péčí o pleť a aplikujte ráno či večer. Nemíchejte s produkty, které obsahují Niacinamide nebo EUK 134.

Složení
Acorbic Acid
Doporučit
Recenze (0)
DOUGLAS negarantuje, že recenze produktu nebo služby pochází přímo od spotřebitelů, kteří si produkt nebo službu zakoupili a použili (či využili).
Zákaznické ohodnocení pro "100% L-Ascorbic Acid Powder"
Napsat hodnocení
Hodnocení bude aktivováno po ověření.
Prosím zadejte tyto znaky v následujícím textovém poli.

Pole označená * jsou povinné.Souhlasím, že jsem si přečetl prohlášení o ochraně osobních údajů a souhlasím s ním.