POUZE DNES AŽ 22 % NA KATEGORII LÍČENÍ

Článek byl úspěšně přidán.

Sisley Super Soin Solaire Body Oil SPF15 Opalovací olej

+ 149 Beauty Points
150 ml Číslo produktu: 955501
2990 Kč
19933 Kč / 1000 ml
give-away-image-data
Sisley plážová taška a kosmetická taštička

Získáte k nákupu produktu z řady sluneční péče Sisley. Platí do vyčerpání zásob.

Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Slevové akce se mohou na webu a na prodejnách lišit.

  • 955501
Informace o produktu

Super Soin Solaire hedvábný tělový olej se sluneční ochranou SPF 15 je střední sluneční ochrana v ochraně mládí* (produkt/olej), která pomáhá zachovat schopnost pokožky chránit se před sluncem a foto-stárnutím díky kombinaci špičkových UVA a UVB filtrů a ultra-vyspělých ochranných účinných látek.

 

– Působení proti volným radikálům** díky kombinaci účinných látek (vitamín E acetát a extrakt ze sladké lupiny bílé), které pomáhají chránit pokožku před oxidačním stresem, hlavní příčinou stárnutí pleti.

 

- Buněčná ochrana: ochrana integrity buněk je nezbytná pro jejich prodloužení. Díky svému ochrannému účinku **, extrakt ze sladké lupiny bílét v kombinaci se slunečními filtry, pomáhá chránit buňky před škodlivými účinky UV záření.

 

– Cílená opatření na bariérové funkce pleti: heřmánkový olej přispívá k posílení bariérové funkce a dovoluje pleti, aby si udržela optimální hladinu vlhkosti a zaručila větší odolnost vůči poškození životním prostředím.

 

– Hydratační a výživné složky: sluneční paprsky mohou poškodit hydrolipidický film pokožky, což vede k dehydrataci a suchosti. Heřmánek, slunečnice a olej z máslovníku afrického pomáhají obnovit pružnost a vlhkost.

 

 

Sprej pro praktické a rovnoměrné rozložení. Hedvábný olej, který zanechává pokožku sametově-hebkou a odhaluje zářivé opálení. Voděodolný. Přírodní s vůní esenciálních olejů z levandule a gerania.

 

 

*pomáhá chránit pokožku před účinky foto-stárnutí (vrásky, tmavé skvrny, dehydratace a ztráta pevnosti)

**in vitro testy

 

 

VÝSLEDEK:

Super Soin Solaire hedvábný tělový olej se sluneční ochranou SPF 15 pomáhá chránit pokožku před sluncem. Pleť je okamžitě hydratovaná a vyživená, chráněná před dehydratací. Pokožka je krásnější, opálení je zářivé a dlouhotrvající. Jemné linky dehydratace jsou vyhlazeny a výskyt tmavých skvrn způsobených sluncem je minimalizován.

Konzistence: krém
Návod k použití

Použijte Super Soin Solaire Tělový Olej se Sluneční Ochranou SPF 15+ velkoryse před vystavením slunci. Musí být znovu nanesen každé dvě hodiny. Vyhněte se nadměrnému vystavení slunci, stejně tak hodině, kdy je sluneční svit nejsilnější. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunečnímu záření. Při silném slunečním zářením, použijte faktor vyšší ochrany před sluncem (SPF).

Složení

specifické UVA-UVB složení filtrů: pohlcuje UVA-UVB paprsky

vitamín E acetát: proti-volné radikály

extrakt ze sladké bílé lupiny: chrání buněčné DNA před oxidačním stresem

heřmánkový olej: má restrukturalizační, zvláčňující, hydratační a výživující vlastnosti

olej z máslovníku afrického: obnovuje, vyživuje, zvláčňuje, uklidňuje, chrání

levandule (esenciální olej): zklidňuje a udržuje rovnováhu

geranium (esenciální olej): tónuje

Doporučit