POUZE DNES AŽ 22 % NA KATEGORII LÍČENÍ

Článek byl úspěšně přidán.

Sisley outh AntiPollution Hydratační emulze

+ 236 Beauty Points
40 ml Číslo produktu: 071691
4730 Kč
118250 Kč / 1000 ml
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Slevové akce se mohou na webu a na prodejnách lišit.

  • 071691
Informace o produktu

Energizující a super hydratační péče o pleť, která ji chrání před všemi druhy znečištění: Indoor, Outdoor a New Tech (digitální technologie spojené s modrým světlem).

 

Hydratace je klíčem k mladšímu, krásně vypadajícímu kůži, po delší dobu. Zaneprázdněný životní styl, každodenní stres, vystavení se různým znečišťujícím látkám ... tyto faktory mají přímý a viditelný vliv na pokožku. SisleYouth Anti-Pollution je energizující a super hydratační péče o Hydratace je klíčem k mladší, krásně vypadající pleti, po delší dobu. Zaneprázdněný životní styl, každodenní stres, vystavení se různým znečišťujícím látkám ... tyto faktory mají přímý a viditelný vliv na pleť. SisleYouth Anti-Pollution je energizující a super hydratační péče o pleť, která poskytuje kompletní řešení boje proti negativním dopadům na pleť, vyvolaným všemi typy znečištění: uvnitř, venku a z noých technologií spojených s modrým světlem.

 


KOMPLETNÍ AKTIVNÍ OCHRANA PROTI ZNEČIŠTĚNÍ PLETI 

Účinný koktejl antioxidantů, proti volným radikálům a ochranných účinných látek (semínek z pohanky, ginkgo biloby a výtažek z bobů a acetátu vitamínu E) chrání pleť před škodlivými účinky všech typů znečištění a posilují její odolnost **. Její mládí je zachováno *. 

 

ENERGIZUJÍCÍ A ZPEVŇUJÍCÍ ÚČINKY 

Kombinované působení extraktu ženšenu, který se vyznačuje svými energizujícími vlastnostmi, a extrakt z kiwi, bohatý na minerály, zlepšuje tonizovaný vzhled pleti a pomáhá jí znovu získat energii a vitalitu. Pleť je čerstvá a prozářená. Kůže je revitalizována, vyzařuje novou energii. 

 

SUPER HYDRAČNÍ ÚČINKY 

Sisley odborné super hydratační a výživné účinné látky (rostlinný cukr, extrakt ze semínek pohanky a bambucké máslo) podporují zadržování vody v epidermis a přispívají k správné hydrataci pleti. Intenzivně hydratovaná, pleť září a je plná vitality. Jedinečná čerstvá emulzní textura, lahodně hedvábná se sametově matným povrchem. Esenciální oleje se stimulačními vlastnostmi poskytují čerstvou a energizující vůni.

* pomáhají chránit před účinky stárnutí pleti (vrásky, ztráta pevnosti a jas)

** in vitro test na složku

Konzistence: krém
Aplikujte na: obličej
Typ pleti: normální pleť, suchá pleť
Efekt: lesklý
Vlastnosti péče: hydratační, proti stárnutí, proti znečištění
Návod k použití

Aplikujte na obličej a krk, ráno a večer.

Složení

Extrakt ze semínek pohanky: antioxidant, chrání kůži před škodlivými účinky znečišťujících částic a přispívá k její hydrataci

extrakt listu ginkgo biloba: ochrana proti volným radikálům

extrakt z kukuřice: posiluje odolnost pleti před znečišťujícími látkami

vitamín E acetát: posiluje přirozenou obranyschopnost pleti

extrakt ženšenu: energizující s tonizujícími vlastnostmi

extrakt z kiwi: zlepšuje vitalitu pleti

cukr rostlinného původu: retence v stratum corneum

bambucké máslo: vyživuje a opravuje

Doporučit