POUZE DNES AŽ 22 % NA KATEGORII LÍČENÍ

Článek byl úspěšně přidán.

Sisley Le Sculpteur Péče o tělo

+ 267 Beauty Points
Sisley Le Sculpteur
200 ml Číslo produktu: 943423
5350 Kč
26750 Kč / 1000 ml
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Slevové akce se mohou na webu a na prodejnách lišit.

  • 943423
Informace o produktu

Le Sculpteur je konturovací péče o tělo s inovativním a patentovaným * přístupem ke konturování těla, která vznikla na základě spolupráce mezi laboratořemi Sisley a pařížskou univerzitou. Toto partnerství nám umožnilo identifikovat nový konturovací způsob, který pomáhá tvarovat křivky těla. Denní a noční emulze s dvojím účinkem, která se přizpůsobuje biorytmu těla, aby působila na křivky a obnovila pokožku, která je krásnější na pohled i na dotek. 

 

BĚHEM DNE pomáhá kombinace oleje z růžových bobulí, kofeinu, cedrolu a extraktu z bílého zázvoru snížit nadměrný objem. Stehna jsou vyhlazená, pokožka je pevnější a tonizovaná. 

 

V NOCI bezprecedentní ** kombinace extraktu z mandarinky, andirobského oleje a exopolysacharidu z planktonu minimalizují výskyt celulitidy. Poměr pomerančové kůže se snižuje v závislosti na aplikaci, pokožka vypadá hladší. Tyto dva expertní konturovací účinky působí v silné komplementaritě pro globální a ultra efektivní celkové konturování a zjemnění. 

 

TEXTURA: Textura emulze gel v oleji nabízí pocit optimální svěžesti a roztaje se na pokožce, poskytuje sametový povrch a okamžitý tonizační účinek. Přírodní vůně levandule, šalvěje, majoránky, éterických olejů z rozmarýnu a cedrolu. 

 

*patent 

** v Sisley  

Typ pleti: všechny typy pleti, zralá pleť
Typ produktu: láhev s pumpičkou
Aplikujte na: tělo
Majetek: proti celulitidě, zpevňující
Konzistence: lotion
Návod k použití

Chcete-li tvarovat své tělo podle svého rozhodnutí, aplikujte ráno a večer na celé tělo nebo na cílená místa: stehna, hýždě, břicho, boky, paže a masáž až do úplného vstřebání podle níže uvedené techniky masáže: 

 

1. STIMULUJTE pokožku před aplikací produktu: 

• Tonizujte přitlačením příslušných oblastí konečky prstů. 

• Oběma rukama zaťatými do pěstmi proveďte rychlé a intenzivní pohyby tam a zpět a nahoru a dolů. 

 

2. Aplikujte produkt SCULPT na vaši siluetu: 

• Na nohy, hýždě a boky: vyvíjejte intenzivní, energický tlak oběma rukama, pohybem nahoru směrem k rozkroku, abyste podpořili odvodnění. 

• Na břiše a v pase: používejte hluboké kruhové pohyby prstů ve směru hodinových ručiček, končetiny prstů, jednu ruku přes druhou, v okruhu 5-10 cm kolem pupku. 

• Na horní část paží: vyvíjejte intenzivní a energický tlak, přičemž jednou rukou se pohybujte nahoru k podpaží. Textura umožňuje oblékat se ihned po aplikaci.  

Doporučit