POUZE DNES AŽ 22 % NA KATEGORII LÍČENÍ

Článek byl úspěšně přidán.

Sisley Foundation Brush Make-up štětec

+ 55 Beauty Points
1 kus Číslo produktu: 938293
1420 Kč
1107 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před slevou 1065 Kč
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Slevové akce se mohou na webu a na prodejnách lišit.

  • 938293
Informace o produktu

Ideální štětec pro sjednocení a zdokonalení pleti.

 

Díky zaoblenému a hranatému tvaru, umožňuje štětec na podklad rozetřít a vyhladit všechny typy podkladů, dokonce i sypký podklad.

Jeho rovné a vlnité syntetické, nesrovnatelně měkké štětiny, byly speciálně navrženy a vybrány tak, aby připravily dokonalou pleť.

Na vývoji těchto štětců spolupracoval se Sisley Raphaël, francouzský odborník na výrobu štětců od roku 1793.

Prémie: Funkce štětce je napsána na rukojeti. Nestane se tedy, že použijete špatný štětec! #beyourownmakeupartist

 

 

VÝSLEDEK:

Jednoduchá a dokonalá aplikace pro celý obličej. Dokonale rozetře make-up, nedokonalosti mizí a zanechá bezchybnout pleť.

Aplikujte na: obličej
Typ produktu: štětce
Návod k použití

Pro tekutou/krémovou konzistenci: Naneste množství podkladu na hřbet ruky. Naneste malé množství produktu pomocí štětce a aplikujte lehkými dotyky na celý obličej. Vyhlaďte podklad od středu obličeje směrem ven použitím krouživých pohybů. Pro sypkou konzistenci: Naneste na štětect přímým vložením do produktu. Vyhlaďte podklad od středu obličeje směrem ven použitím krouživých pohybů. Čistěte pravidelně a jemně pomocí jemného mýdla nebo šamponu. Důkladně opláchněte. Stlačte bez kroucení a nechce uschnout volně na vzduchu. Make-up artist's doporučení: Chcete-li skrýt nedokonalosti, poklepejte malé množství produktu na požadovanou oblast a rozetřete pomocí lehkých krouživých pohybů. Může být rovněž využit k dosažení okamžité dokonalosti. Připravte malé množství produkt na hřbet ruky. Naneste štětcem a použitím krouživých pohybů se zbavte nedokonalostí, minimalizujte póry a zesvětlete požadované oblasti.

Doporučit