Získejte slevu 25 % při nákupu 2 a více produktů péče o pleť a tělo vybraných značek. Sleva platí na značky Lancôme, Shiseido, Estée Lauder, Origins, Sensai, Sisley a další.
Článek byl úspěšně přidán.

Shiseido YUZUC GlowOn Shot Serum Pleťové sérum

+ 62 Beauty Points
Shiseido YUZU-C Glow-On Shot Serum
28 ml Číslo produktu: 1026879
1249 Kč
44607 Kč / 1000 ml
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Ceny na webu a na prodejnách se mohou lišit.

  • 1026879
Informace o produktu

Toto dvoufázové sérum je z  98% přírodního původu* a  je naplněno magickým duem Yuzu a vitamínu C, které dodá vaší pleti zdravý a zářivý vzhled.
Okamžitě se zvýší zářivost pleti** a pleť je den po dni chráněna před faktory, které přispívají ke stárnutí.
Vaše tvář září přirozeným jasem, který podtrhne její vnitřní krásu.

Návod k použití

Před použitím dobře protřepejte, aby se obě  fáze  promíchaly.
Konečky prstů jemně aplikujte sérum ráno a večer po očištění pleti. Můžete jej používat samostatně nebo před denním krémem.

Složení

INGREDIENTS:WATER(AQUA/EAU)・GLYCERIN・SQUAL ANE・BUTYLENEGLYCOL・ALCOHOLDENAT.・SODIUMPCA・TREHALOSE・PYRUSMALUS(APPLE)FRUITWATER・SODIUMCHLORIDE・VITISVINIFERA(GRAPE)SEEDOIL・2-O-ETHYLASCORBICACID・ASCORBYLTETRAISOPALMITATE・LAUR YLBETAINE・ROSMARINUSOFFICINALIS(ROSEMARY)LEAFOIL(ROSMARINUSOFFICINALISLEAFOIL)・TOCOPHERYLACETATE・XANTHANGUM・LAVANDULAANGUSTIFOLIA(LAVENDER)OIL・CITRUSJUNOSFRUITEXTRACT・CITRUSJUNOSSEEDEXTRACT・SALVIAOFFICINALIS(SAGE)OIL・CITRUSDEPRESSAPEELEXTRACT・SESAMUMINDICUM(SESAME)SEEDOIL・ROSACANINAFRUITOIL・ASCORBYLDIPALMITATE・ALCOHOL・SODIUMCITRATE・TOCOPHEROL・SODIUMMETAPHOSPHATE・DIPROPYLENEGLYCOL・HYDROXYPROPYLMETHYLCELLULOSE・SODIUMMETABISULFITE・CITRICACID・LIMONENE・CITRUSAURANTIUMDULCIS(ORANGE)OIL・LINALOOL・HELIANTHUSANNUUS(SUNFLOWER)SEEDOIL・PHENOXYETHANOL・SODIUMBENZOATE・<M102723-712>

Doporučit