Článek byl úspěšně přidán.

Rexaline HYDRA 3D HydraForce Sérum

+ 99 Beauty Points
30 ml Číslo produktu: 912324
1999 Kč
66633 Kč / 1000 ml
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Slevové akce se mohou na webu a na prodejnách lišit.

  • 912324
Informace o produktu

Omlazující hyperhydratační sérum

 

- Hydratuje 

- Tvaruje 

- Vyplňuje 

 

 

Stačí první „shot“ kyseliny hyaluronové a dojde k nahrazení nedostatku vody na povrchu pokožky. Pokožka je opět naplněná vodou a jeví se pružná a rozzářená. Dlouhodobě přináší nový komplex Rexaline optimální hydrataci do všech úrovní epidermu. Jeho činnost doplňuje komplex „Fill-in-3D“, který obsahuje látku Commiphéroline, přírodní výtažek z rostlinné pryskyřice, jímž lze elegantně vytvarovat objem obličeje. Den za dnem dochází k vyplnění vrásek. Obličej se jeví nově tvarovaný a získává zpět své zjevné mládí. 

 

Struktura: Tento jemný a hedvábný gel je vhodný pro všechny typy pokožky. Neobsahuje paraben.

 

Vůně produktů z řady HYDRA 3D se otevírá svěžími tóny čajových lístků a sladké hrušky. V srdci se rozvoní květy růží,  konvalinek a mandloní. Vonná kompozice se uzavírá tóny bílého lesa, otočníku a pižma. 

Výhody produktu: Bez acetonu, bez amoniaku, bez laktózy, bezlepkové, bez mikroplastů, bez olejových složek, bez oříškových stop, bez parabenů, bez sulfátů, phthalate free, vhodné pro citlivou kůži
Aplikujte na: obličej
Návod k použití

Nanášejte několik kapek ráno a večer na obličej a krk. Pro maximální účinnost používejte ve spojení s běžným přípravkem Rexaline.

Doporučit