Článek byl úspěšně přidán.

Revox Just VITAMIN C 20% Serum Sérum

+ 9 Beauty Points
30 ml Číslo produktu: 614368
189 Kč
6300 Kč / 1000 ml
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Slevové akce se mohou na webu a na prodejnách lišit.

Pozor:

Adventní kalendáře a dárkové sady není možné dárkově zabalit.

*1
*1Nabídka je platná do01/01/2024
  • 614368
Informace o produktu

REVOX B77 JUST VITAMIN C 20% je antioxidační sérum na obličej a krk. Volné radikály mohou rozkládat kolagen v pokožce a umožnit ochabování a tvorbu vrásek. Vitamin C je silná přísada proti stárnutí a poskytuje pokožce antioxidační ochranu před volnými radikály a činiteli z vnějšího prostředí. 

Vitamín C pomáhá snižovat výskyt vrásek a tmavých skvrn, čistí a rozjasňuje pleť. Toto sérum je pro zvýšení antioxdačních vlastností obohaceno o výtažek z aloe vera a extrakt ze zeleného čaje. Oba extrakty mají zklidňující a vyživující účinky. Produkt cílí na pigmentaci, nerovnoměrné tónování pleti a známky stárnutí. 

Kombinujte s REVOX B77 JUST Argan Oil 100% nebo REVOX B77 JUST Squalane jako součást každodenní péče.

Aplikujte na: obličej, tělo
Majetek: konsolidující, uklidňující, zpevňující
Typ produktu: láhev
Oblast dopadu: kůže
Živiny: vitamín C
Návod k použití

Pokyny: Aplikujte ráno 4-5 kapek, na čistou a suchou pokožku a jemně masírujte dokud se nevstřebá. Před aplikací dalšího produktu počkejte na zaschnutí. 

 

Upozornění: Pokud používáte produkty obsahující kyselinu glykolovou, kyselinu salicylovou nebo retinol, musíte před aplikací REVOX B77 JUST Vitamin C 20% počkat, abyste předešli píchání nebo zarudnutí. Nekombinujte s produkty obsahujícími peptidy. Je možná individuální intolerance na produkt. Pokud se objeví nepříjemný pocit, přestaňte produkt používat. 

Před prvním použitím je doporučeno provést test citlivosti: naneste 1-2 kapky přípravku na malou oblast v ohybu lokte. Pokud se po 24 hodinách neobjeví žádné podráždění, je bezpečné produkt používat. 

Neaplikujte na zanícenou, spálenou nebo podrážděnou pokožku. Pokud máte pocit píchání nebo pálení, musí být produkt okamžitě omyt velkým množstvím vody. Pokud pocit pálení přetrvá, vyhledejte lékařskou pomoc.

Složení
Aqua, Ascorbic Acid, Potassium Hydroxide, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Phenoxyethanol, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Xanthan Gum, Disodium EDTA.
Doporučit