AKCE 2+1 ZDARMA na značku Dermacol!
Článek byl úspěšně přidán.

Just GLYCOLIC ACID 20% Toning solution - Sérum

0 Komentář
+ 7 Bodů
30 ml Číslo produktu: 614337
159 Kč
53 Kč / 10 ml
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč.
Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes.
  • 614337
Informace o produktu

REVOX B77 JUST GLYCOLIC ACID 20% je řešení pro tonizaci obličeje a krku. 

Kyselina glykolová je jednou z nejefektivnějších a často používaných Alfa-hydroxykyselin (AHA). Jejío molekuly jsou mezi AHA nejmenší, je tedy schopná proniknout do pokožky a lépe se vstřebávat. Funguje tak, že rozbije vazby mezi starými kožními buňkami a uvolní je, aby mohly být odstraněny. Při běžném používání pomáhá urychlit proces obnovy pokožky a dostává na povrch svěží, novou pokožku, která vypadá mladší a vlhčí. 

Kombinujte s REVOX B77 JUST Argan Oil 100% nebo REVOX B77 JUST Blend Oil jako součást své každodenní péče pro vyživení a ochranu pokožky před nadměrným vysušením. Nekombinujte s jinými přímými kyselinami nebo vitamínem A, abyste zamezili nadměrnému vysušení nebo podráždění.

Návod k použití

Pokyny: Aplikujte večer 4-5 kapek, na čistou a úplně suchou pokožku, vyhněte se oblasti očí a jemně vmasírujte. Po 10-15 minutách důkladně opláchněte vodou. Před aplikací dalšího produktu počkejte až pokožka zaschne. Upozornění: Nepoužívejte na podrážděnou nebo poškozenou pokožku. Nevystavujte se přímému slunečnímu svitu a používejte opalovací krém, jednak během používání a týden po použití REVOX B77 JUST Glycolic Acid 20%. Je možná individuální intolerance na produkt. Pokud se objeví nepříjemný pocit, přestaňte produkt používat. 

 

Před prvním použitím je doporučeno provést test citlivosti: naneste 1-2 kapky přípravku na malou oblast v ohybu lokte, počkejte 15 minut a důkladně opláchněte vodou. Pokud se po 24 hodinách neobjeví žádné podráždění, je bezpečné produkt používat. Neaplikujte na zanícenou, spálenou nebo podrážděnou pokožku. Pokud máte pocit píchání nebo pálení, musí být produkt okamžitě omyt velkým množstvím vody. Pokud pocit pálení přetrvá, vyhledejte lékařskou pomoc.

Složení
Aqua, Glycolic Acid, Propylene Glycol, Potassium Hydroxide, Xanthan Gum, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Phenoxyethanol, Disodium EDTA.
Doporučit
Recenze (0)
Zákaznické ohodnocení pro "Just GLYCOLIC ACID 20% Toning solution"
Napsat hodnocení
Hodnocení bude aktivováno po ověření.
Prosím zadejte tyto znaky v následujícím textovém poli.

Pole označená * jsou povinné.Souhlasím, že jsem si přečetl prohlášení o ochraně osobních údajů a souhlasím s ním.
Naše výhody
  • Ke každému nákupu 2 vzorky zdarma
  • Dárkové balení zdarma
  • Doprava zdarma od 699 Kč.