V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Článek byl úspěšně přidán.

Revox B77 JUST Mandelic Acid 10% + НА Sérum

+ 9 Beauty Points
30 ml Číslo produktu: 174001
189 Kč
6300 Kč / 1000 ml
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Ceny na webu a na prodejnách se mohou lišit.

  • 174001
Informace o produktu
REVOX B77 JUST MANDELIC ACID 10% + HA is je sérum na obličej a krk, které poskytuje jemný peeling pokožky. Produkt se zaměřuje na drsnou strukturu pokožky, velké póry, jemné rýhy a vrásky. Je vhodný pro citlivou pokožku a pokožku se sklonem k akné. Kombinujte s produktem REVOX B77 JUST Hyaluronic Acid 5% v rámci své každodenní péče o pokožku.
Aplikujte na: obličej, tělo
Typ produktu: láhev
Oblast dopadu: kůže
Návod k použití

Návod: Naneste večer 2 až 4 kapky na čistou a úplně suchou pokožku, vyhněte se oblasti očí, a jemně vmasírujte. Před aplikací dalšího produktu počkejte, až pokožka uschne. Použijte před zvlhčujícími prostředky nebo ošetřením olejem. 

 

Upozornění: Nekombinujte s jinými přímými kyselinami (AHA, BHA) nebo retinoidy, abyste zabránili nadměrnému odlupování a podráždění pokožky. 

Neaplikujte na zanícenou, spálenou, podrážděnou nebo poškozenou pokožku. 

Vyvarujte se přímému slunečnímu záření a používejte ochranu proti slunci, a to jak v průběhu používání séra REVOX B77 JUST MANDELIC ACID 10% + HA, tak i týden poté. 

Nelze vyloučit nesnášenlivost produktu. V případě diskomfortu produkt přestaňte používat. 

 

Před první aplikací se doporučuje provést test citlivosti. Pokud se do 24 hodin neobjeví vyrážka, je bezpečné produkt používat. Pokud pocítíte píchání nebo pálení, produkt okamžitě smyjte velkým množstvím vody. Pokud pocit pálení přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc.

Složení
Water / Aqua, Mandelic Acid, Triethanolamine, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Hydroxyethyl Cellulose.
Doporučit