OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!
Článek byl úspěšně přidán.

Revox B77 JUST Lactic Acid + HA Sérum

+ 9 Beauty Points
30 ml Číslo produktu: 174003
210 Kč
189 Kč
6300 Kč / 1000 ml Nejnižší cena za posledních 30 dnů před slevou 158 Kč
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Slevové akce se mohou na webu a na prodejnách lišit.

  • 174003
Informace o produktu

REVOX B77 JUST LACTIC ACID + HA je jemný peelingový roztok na obličej a krk. Složení je obohacené o kyselinu hyaluronovou pro příjemnější pocit a jemnější vzhled pleti. Produkt se zaměřuje na drsnou strukturu pokožky, tmavé skvrny, jemné rýhy a vrásky. Vhodný pro suchou a unavenou pleť. 

Kombinujte s produktem REVOX B77 JUST Hyaluronic Acid 5% nebo REVOX B77 JUST Argan Oil 100%, abyste pokožku udrželi hydratovanou.

Aplikujte na: obličej, tělo
Typ produktu: láhev
Oblast dopadu: kůže
Živiny: hyaluron
Návod k použití

Návod: Naneste večer 4 až 5 kapek na očištěnou a úplně suchou pokožku, vyhněte se oblasti očí, a jemně vmasírujte. Před aplikací dalšího produktu počkejte, až pokožka uschne. Použijte před zvlhčujícími prostředky nebo ošetřením olejem. 

 

 

Upozornění: Nekombinujte s jinými přímými kyselinami (AHA, BHA) nebo retinoidy, abyste zabránili nadměrnému odlupování a podráždění pokožky.

Neaplikujte na zanícenou, spálenou, podrážděnou nebo poškozenou pokožku. 

Vyvarujte se přímému slunečnímu záření a používejte ochranu proti slunci, a to jak v průběhu používání séra REVOX B77 JUST LACTIC ACID + HA, tak i týden poté. 

Nelze vyloučit nesnášenlivost produktu. V případě diskomfortu produkt přestaňte používat. 

Před první aplikací se doporučuje provést test citlivosti. Pokud se do 24 hodin neobjeví vyrážka, je bezpečné produkt používat. 

Pokud pocítíte píchání nebo pálení, produkt okamžitě smyjte velkým množstvím vody. Pokud pocit pálení přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc.

Složení
Water / Aqua, Lactic Acid, Propylene Glycol, Potassium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Hydroxyethyl Cellulose, Phenoxyethanol, Acid Red 33 / CI 17200, Tartrazine / CI 19140, Red Dye / CI 16255, Black Dye / CI 28440.
Doporučit