SLEVA 20 % PŘI NÁKUPU NAD 1390 KČ A 25 % NA ADVENTNÍ KALENDÁŘE!
Článek byl úspěšně přidán.

Revolution Skincare Vitamin C 7 Day Brightening Skin Plan Kúra

+ 21 Beauty Points
14 ml Číslo produktu: 024415
429 Kč
30643 Kč / 1000 ml
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Slevové akce se mohou na webu a na prodejnách lišit.

  • 024415
Informace o produktu

Vitamin C 7 Day Brightening Skin Plan ti přináší sedmidenní plán pro jasnější a zářivější pleť s ampulkami naplněnými 10 % čistého vitamínu C. Tyto ampule jsou ideální na cestování, nebo pokud chceš vyzkoušet nové aktivní látky v péči o pleť. Představují vysoce účinný a hygienický způsob, jak využít maximální sílu obsažených ingrediencí. 

Balení ukrývá 7 ampulek, které obsahují přesnou denní dávku produktu. 

 

Vitamín C: Působí jako silný antioxidant, který chrání pleť před poškozením volnými radikály. Pomáhá rozjasnit a vyrovnat tón pleti, oživit její vzhled a zamezit tvorbě linek a vrásek. 

Návod k použití

Použití: Jednou rukou pevně uchop ampulku do ubrousku nebo kapesníku. Nasaď otvírák na hrdlo ampulky a zacvakni. Opatrně otvírák sundej a uschovej pro další použití. Na horní část ampulky nasaď kapátko, tekutinu nanes na obličej a zapracuj pomocí prstů. Po použití kapátko sundej a uschovej pro další použití. Prázdnou ampulku i její víčko vyhoď do odpadkového koše. 

 

Upozornění: Pokud se po použití objeví zarudnutí nebo podráždění, přestaň produkt používat. Pouze k zevnímu užití. Zamez kontaktu s očima. Pokud dojde k přímému kontaktu s okem, důkladně jej vypláchni pod tekoucí vodou.

Složení
PROPANEDIOL, PROPYLENE GLYCOL, ASCORBIC ACID
Doporučit