V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APP20"!
Článek byl úspěšně přidán.

Revolution Skincare Multi Acid Peeling Solution Peeling na obličej

+ 16 Beauty Points
30 ml Číslo produktu: 155620
429 Kč
339 Kč
11300 Kč / 1000 ml Nejnižší cena za posledních 30 dnů před slevou 322 Kč
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Slevové akce se mohou na webu a na prodejnách lišit.

  • 155620
Informace o produktu

Multi Acid Peeling Solution od Revolution Skincare je ošetření pleti, které exfoliuje svrchní vrstvy pokožky. Tento peelingový roztok obsahuje 30% AHA a 1,5% BHA. AHA je směsí kyseliny mléčné, kyseliny glykolové a ovocných kyselin. Pomáhají odlupovat odumřelou kůži, aby pokožka byla svěžejší a hladší. BHA je kyselina salicylová, která pomáhá proniknout peelingu hluboko do pórů, aby pleť nebyla přetížená a předešlo se praskání, takže pak vypadá hladší a zářivější. 

Majetek: zjemňuje póry, čištění
Aplikujte na: obličej
Typ produktu: láhev
Návod k použití

Použití jako maska: Používej večer, ne více než dvakrát týdně. Nanes na čistou, ale NE vlkou pokožku a rozetři rovnoměrně na obličej a krk. Poté opláchni vlažnou vodou. Nenechávej déle než 10 minut. Během aplikace i opláchnutí se vyhni kontaktu s očima. Poté použij SPF. 

 

UPOZORNĚNÍ: Tento produkt obsahuje velmi vysokou koncentraci kyselin. Nepoužívej na citlivou pokožku nebo poraněnou pokožku. Při podráždění produkt okamžitě smyj a přestaň používat. Tento produkt obsahuje AHA (alfa hydroxykyseliny), které mohou zvýšit citlivost pokožky na UV záření. Omez expozici slunečního záření a používej opalovací krémy po použití tohoto výrobku.

Složení
AQUA (WATER, EAU), LACTIC ACID, PROPANEDIOL, VACCINIUM MYRTILLUS FRUIT EXTRACT, GLYCOLIC ACID, GLYCERIN, SACCHARUM OFFICINARUM (SUGAR CANE) EXTRACT, BUTYLENE GLYCOL, SALICYLIC ACID, CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) FRUIT EXTRACT, CITRUS LIMON FRUIT EXTRACT, DAUCUS CAROTA SATIVA (CARROT) ROOT EXTRACT, XANTHAN GUM, ACER SACCHARUM (SUGAR MAPLE) EXTRACT, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, DISODIUM EDTA, TASMANNIA LANCEOLATA FRUIT/LEAF EXTRACT.
Doporučit