Fixační sprej a podkladová báze pod makeup v jednom Super Matte vytvoří na pleti ideální základ pro zapracování makeupu a zároveň jej po nanesení zafixuje a prodlouží tak jeho výdrž. Jeho matující složení eliminuje nežádoucí lesk pro dlouhotrvající matný vzhled pleti. Může být použitý pod i na makeup. Matuje pleť.
Použití: Fixační sprej nastříkej na čistou pleť před začátkem líčení nebo na hotový makeup ze vzdálenosti 20–25 cm a nech zcela zaschnout.
https://www.douglas.cz/p/revolution-relove-super-matte-406536406536Super Mattehttps://media.douglas.cz/media/image/eb/8a/60/406536.jpg129.00129.00CZKInStockLíčení/Pleť/Fixace make-upu<p>Fixační sprej a podkladová báze pod makeup v jednom Super Matte vytvoří na pleti ideální základ pro zapracování makeupu a zároveň jej po nanesení zafixuje a prodlouží tak jeho výdrž. Jeho matující složení eliminuje nežádoucí lesk pro dlouhotrvající matný vzhled pleti. Může být použitý pod i na makeup. Matuje pleť. </p>
<p> </p>
<p>Použití: Fixační sprej nastříkej na čistou pleť před začátkem líčení nebo na hotový makeup ze vzdálenosti 20–25 cm a nech zcela zaschnout.</p>Revolution Relove00https://media.douglas.cz/media/image/1c/68/4e/406536_1.jpgadd-to-cart25.8 CZK * /10 ml50,ml50ml000Fixační sprejMake-up