Mikulášská nadílka je tu! Sleva 15 % při nákupu nad 1299 Kč a sleva 20 % při nákupu nad 2499 Kč.
Článek byl úspěšně přidán.

Revolution Home Indulgence Collection Set

+ 27 Beauty Points
1 kus Číslo produktu: 1037105
549 Kč
Zboží je skladem.
Doprava zdarma
Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 3 dny.
  • 1037105
Informace o produktu

Objev svůj plamen s Revolution vonnými svíčkami. Od zasněné až po ovocnou a květinovou, tato sada svíček obsahuje 3 jedinečně vonné svíčky, které v domácnosti vytvoří dokonalou atmosféru. 

Malé svíčky s dlouhotrvající vůní!

 

Doba hoření svíčky je až 16 hodin. 

 

Sada obsahuje: 

Vonná svíčka Revolution Undress Me - aromatická citrusová vůně s tóny limetky, mandarinky a grapefruitu. Perfektní pro čistý a svěží aromatický zážitek. 

Vonná svíčka Revolution Call Me Angel - ovocná a květinová vůně, s tóny rebarbory ​​a pivoňky. Perfektní pro sladký a příjemný aromatický zážitek. 

Vonná svíčka Revolution Lost My Head - tmavá a zasněná vůně levandule a fazole tonka. Perfektní pro hluboký aromatický zážitek.

Návod k použití
Použití: Umísti svíčku na dobře větrané místo bezpečně vzdálené od jakýchkoli hořlavých materiálů a vybavení. Během hoření nenechávej svíčku bez dozoru. Až si užiješ krásnou vůni, sfoukni plamen.
Složení
Lost My Head Scented Candle Contains: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthalenyl)ethanone, 4-tert-butylcyclohexyl acetate, d-Limonene, Linalool, 2,2,6-trimethyl-α-propylcyclohexanepropanol, Octabenzone. Undress Me Scented Candle Contains: d-Limonene, Linalool, Linalyl acetate, Lilial, Octabenzone. Call Me Angel Scented Candle Contains Cytronellol, Geraniol, Oktabenzon.
Doporučit
Recenze (0)
DOUGLAS negarantuje, že recenze produktu nebo služby pochází přímo od spotřebitelů, kteří si produkt nebo službu zakoupili a použili (či využili).
Zákaznické ohodnocení pro "Indulgence Collection"
Napsat hodnocení
Hodnocení bude aktivováno po ověření.
Prosím zadejte tyto znaky v následujícím textovém poli.

Pole označená * jsou povinné.Souhlasím, že jsem si přečetl prohlášení o ochraně osobních údajů a souhlasím s ním.