Mikulášská nadílka je tu! Sleva 15 % při nákupu nad 1299 Kč s kódem "MIKULAS15" a sleva 20 % při nákupu nad 2499 Kč s kódem "MIKULAS20".
Článek byl úspěšně přidán.

Revolution Home Awakening Mini Candle Gift Set

+ 27 Beauty Points
1 kus Číslo produktu: 1037100
549 Kč
Zboží je skladem.
Doprava zdarma
Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 3 dny.
  • 1037100
Informace o produktu

Objevte svůj nový plamen s kolekcí Revolution Awakening. 

Tato sada svíček obsahuje 3 svíčky s jedinečnou vůní, od ovocných a květinových po sladké a dřevité, které vytvoří dokonalou atmosféru vašeho domova. Malé svíčky s velkým vonným dopadem! Tato kolekce svíček, zabalená v nádobách z matného skla s krásnými detaily ze zlaté fólie, představuje svěží vůni do domácnosti. 

 

Doba hoření svíčky je až 16 hodin. 

 

Tato dokonalá sada tří svíček obsahuje: 

Vonná svíčku Revolution No Risk No Magic - ovocně-květinová vůně s tóny jasmínu a malin. Ideální pro jemný a sladký aromatický zážitek. 

Vonná svíčka Revolution Pinky Promise - květinově-pižmová vůně s tóny třešňového květu a jahod. Ideální pro jemný a sladký aromatický zážitek. 

Vonná svíčka Revolution Hello Sweetie - sladká a dřevitá vůně santalu a šeříku. Ideální pro hřejivý a vydatný aromatický zážitek.

Návod k použití
Použití: Umísti svíčku na dobře větrané místo bezpečně vzdálené od jakýchkoli hořlavých materiálů a vybavení. Během hoření nenechávej svíčku bez dozoru. Až si užiješ krásnou vůni, sfoukni plamen.
Složení
PINKY PROMISE - Contains: Linalool, Citronellol, Linalyl acetate, Amyl cinnamal, Dimethylcyclohex-3-ene-1-carbaldehyde, Octabenzone, Izoeugenol. NO RISK NO MAGIC - Contains: Linalool, α-Methyl-1,3-benzodioxole-5-propionaldehyde, Hydroxycitronellal, Octabenzone. HELLO SWEETIE - Contains: 1-(1,2,3,5,6,7,8,8a-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one, Coumarin, Octabenzone.
Doporučit
Recenze (0)
DOUGLAS negarantuje, že recenze produktu nebo služby pochází přímo od spotřebitelů, kteří si produkt nebo službu zakoupili a použili (či využili).
Zákaznické ohodnocení pro "Awakening Mini Candle Gift Set"
Napsat hodnocení
Hodnocení bude aktivováno po ověření.
Prosím zadejte tyto znaky v následujícím textovém poli.

Pole označená * jsou povinné.Souhlasím, že jsem si přečetl prohlášení o ochraně osobních údajů a souhlasím s ním.