OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!
Článek byl úspěšně přidán.

Revolution Haircare Plex No.3 Bond Hair Perfector Vlasová péče

+ 17 Beauty Points
Revolution Haircare Plex No.3 Bond Hair Perfector
100 ml Číslo produktu: 277746
349 Kč
3490 Kč / 1000 ml
give-away-image-data
Revolution Hydro Bank Hydrating Sleeping Mask

Získáte k nákupu produktů Revolution značek v hodnotě alespoň 249 Kč. Platí do vyčerpání zásob.

Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Ceny na webu a na prodejnách se mohou lišit.

  • 277746
Informace o produktu

Dej sbohem suchým, poškozeným vlasům s unikátní produktovou řadou Plex od Revolution Haircare. Plex No.3 Bond Hair Perfector je obnovující a kondicionující krém, který se používá pro ošetření vlasů před jejich mytím. 

 

Vhodný pro všechny typy vlasů. 

 

Neobsahuje SLS / SLES. Veganské složení.

 

Jak produkty Plex fungují? 

Obsahují komplex rostlinných proteinů s kaskádovým účinkem uvnitř vlasu. Proteiny s vysokou molekulovou hmotností – působí na povrchu vlasové kutikuly, chrání ji před poškozením a zvyšují lesk vlasů. Proteiny se střední molekulovou hmotností – pronikají dovnitř vlasové kutikuly, posilují ji a zpevňují, čímž dochází k vytvoření většího objemu vlasů. 

Proteiny s nízkou molekulovou hmotností – pronikají hluboko do vlasové kůry, vyživují vlas zevnitř a chrání ho před poškozením. 

Jsou obohacené o fytantriol a provitamín B5. Fytantriol – rostlinná látka s vysokou hydratační schopností, která zabraňuje přílišnému vysušení vlasů. Provitamín B5 – zvyšuje lesk vlasů, pomáhá předcházet jejich lámání a třepení. 

Skládají se ze směsi látek se silným kondicionačním účinkem. Tyto látky jsou schopné vyhlazovat a zjemňovat poničená vlasová vlákna. 

 

 

Rozsah použití: vlasy
Návod k použití

Použití: Nanes dostatečné množství krému Plex No.3 na navlhčené a ručníkem vysušené vlasy. Nech působit 10–15 minut pro rutinní ošetření, nebo přes noc pro intenzivně vyživující vlasovou kúru. Podle potřeby používej produkt 1–2x týdně. Pokračuj umytím vlasů šamponem Plex No.4 Bond Maintenance. 

 

Upozornění: Vyhni se přímému kontaktu produktu s otevřeným okem. Při zasažení okamžitě vypláchni oko pod proudem tekoucí vody.

Doporučit