PŘIPRAVTE SE NA LÉTO A ZÍSKEJTE SLEVU AŽ 25 %
Článek byl úspěšně přidán.

Prada Infusion de Cèdre Parfémová voda (EdP)

+ 211 Beauty Points
100 ml Číslo produktu: 875917
4229 Kč
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Ceny na webu a na prodejnách se mohou lišit.

  • 875917
Informace o produktu
Elegantní a sofistikovaná, parfémová voda Infusion de Cèdre odhaluje nové aspekty mocného cedrového dřeva smíchaného s nečekaným nádechem mandarinky. Dřevitá a svěží kořeněná vůně je umocněna základními akordy kadidla a benzoinu. Flakon vůně Infusion de Cèdre ztělesňuje podstatu značky Prada: vintage a sofistikovanost s nádechem fantazie díky uzávěru zahaleném do šedé saffiano kůže, odkazujícímu na jeho hvězdnou ingredienci.
Vůně: dřevitá, svěží
Dárek pro: Den matek, narozeniny, Velikonoce
Rozsah použití: tělo
Typ produktu: sprej
Základní informace: Benzoin, cedrové dřevo, kadidlo, vetiver
Poznámka pod čarou: Aldehyd, mandarinka, neroli
Srdeční poznámka: iris
Návod k použití
Aplikujte vůni na teplejší místa vašeho těla jako jsou vnitřní strany zápěstí, loketní jamky a pokožka pod ušními lalůčky. Po nanesení vůně se vyhněte tření nebo otírání pokožky. To může způsobit rychlejší vyprchání vůně.
Složení
ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, HEXYL CINNAMAL AMYL CINNAMAL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, COUMARIN, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, GERANIOL, CITRONELLOL, ISOEUGENOL, AMYLCINNAMYL ALCOHOL, BENZYL BENZOATE, CITRAL, FARNESOL, CI 60730 (EXT. VIOLET 2), CI 19140 (YELLOW 5), CI 17200 (RED 33) 78% VOL
Doporučit