DNY MARIANNE - sleva až 25 %
Článek byl úspěšně přidán.

Narciso Ambree Set - Dárkový set

Beauty set
0 Komentář
+ 102 Bodů
-20%
Narciso Rodriguez Narciso Ambree Set
1 kus Číslo produktu: 701493
2550 Kč
2040 Kč
2040 Kč / 1 kus
Sleva -20%
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč.
Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes.
  • 701493
Informace o produktu

Set obsahuje:

- dámskou parfémovou vodu Narciso Ambreé (50 ml)

- tělové mléko (50 ml)

- sprchový gel (50ml)

 

O vůni:

NARCISO eau de parfum Ambrée představuje zářivou vůni vyjadřující záhadnou alchymii přitažlivosti. Narciso Rodriguez znovu spolupracoval s parfumérem Aurélienem Guichardem, aby zachytil tu pravou ženskost zalitou a ošlehanou sluncem posetou jemnými pihami evokující léto a tajemství.
 

V nové vůni nalezneme původní jantarovou notu obohacenou o jedinečnou sílu vanilky. Tyto teplé tóny obalí kompozici do zlatého závoje, nechávají jantarovou harmonii prosvítat a zesilují tak podpis Narciso Rodrigueze.

Exotický tiaré květ a ylang-ylang z Madagaskaru maximálně zářící a přesto hluboký dodávají podmanivý květinový nádech. Dotek soli upozonuje na sluncem zalitou kůži. Elegantní, hladký cedr odráží elegantní dřevitý podpis řady NARCISO.
 

Výsledkem je opojná vůně naplněná světlem a září slunce, která magicky a záhadně svádí.

 

 

Nová podmanivá tvář
Zářivá a neotřele svůdná, to je představa o nové vůni NARCISO, kterou ztělesňuje nová a inspirativní múza: Laurijn Bijnen.
V nejzářivěji zbarvené vůni Narciso Rodriguez zachycuje umělkyně a fotografka Viviane Sassen, která je známá pro svou snovou, polo abstraktní estetiku - zachycuje modelku tajemně krásnou. Její obraz je svěží a hypnotický. Její pohled je podmanivý. Její přítomnost je magnetická. Oslnivé slunce obklopuje její smyslnou siluetu jako teplé, smyslné tóny jantarové vůně.

 Viviane Sassen používá dramatickou hru světla a stínu k oslavě svůdné povahy ženské duality. Kampaň, zasažená atmosférickým světlem, ostrým terénem a široce otevřenými výhledy na poušť zalitou sluncem, jedinečně zachycuje slunce a podstatu ženskosti.

 

Flakon odráží bohatou jantarovou záři

Čistě svůdná vůně NARCISO eau de parfum Ambrée je představena v již kultovním flakonu NARCISO, a to v elegantní skleněné kostce. K dispozici ve 30, 50 a 90. Bohatá jantarová záře zevnitř naráží na vrozenou smyslnost ženy a odráží jas její kůže. Flakon odráží jedinečný design.

 

 

NARCISO: síla svádění       

Linie vůní NARCISO je oslavou umění svádění. Jako vždy tvoří základ pižmo, které je již tradičně v srdci každé vůně. Barva je významným prvkem: barva každé vůně je výrazná a jedinečná. Živá červená u NARCISO eau de parfum Rouge signalizuje vášeň, zatímco jemná lososová NARCISO eau de parfum Poudrée znamená extrémy ve svádění. Originální NARCISO eau de parfum, teplý kámen bílý, se zmiňuje o mýtické romantice, která vedla k jeho vytvoření. Narciso Rodriguez signalizuje budoucnost s NARCISO eau de parfum Ambrée, novou vůní, která vyzařuje svádění s energií slunce.

 

 Dárkové sety již nelze dárkově zabalit. 

Doporučit
Recenze (0)
Zákaznické ohodnocení pro "Narciso Ambree Set"
Napsat hodnocení
Hodnocení bude aktivováno po ověření.
Prosím zadejte tyto znaky v následujícím textovém poli.

Pole označená * jsou povinné.Souhlasím, že jsem si přečetl prohlášení o ochraně osobních údajů a souhlasím s ním.
Naše výhody
  • Ke každému nákupu 2 vzorky zdarma
  • Dárkové balení zdarma
  • Doprava zdarma od 699 Kč.