Získejte slevu 25 % při nákupu 2 a více produktů péče o pleť a tělo vybraných značek. Sleva platí na značky Lancôme, Shiseido, Estée Lauder, Origins, Sensai, Sisley a další.
Článek byl úspěšně přidán.

MBR Medical Beauty Research Overnight Refiner Noční péče

+ 162 Beauty Points
MBR Medical Beauty Research Overnight Refiner
50 ml Číslo produktu: 947280
3250 Kč
65000 Kč / 1000 ml
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Ceny na webu a na prodejnách se mohou lišit.

  • 947280
Informace o produktu

Hluboce pronikající gel pro zjemnění pokožky na bázi ovocné kyseliny a kyseliny glykolové dodává, vložený do inovační struktury péče, která je aktivní přes noc, i citlivé a náchylné pokožce pozoruhodně stejnoměrnou strukturu a násobně zvyšuje absorpční schopnost následných produktů s účinnými látkami. - struktura pokožky je zjemněná - je stimulovaná regenerace buněk zredukují se linky a vrásky - pokožka má rovnoměrnější a jasnější vzhled - zlepší se zářivost pokožky - optimalizuje se absorpční schopnost pokožky pro následné produkty. Účinné látky SkinPerf LWG (kyselina glykolová/kyselina mléčná/kyselina citrusová/Xanthan Gum/Sodium Magnesium Silicate), výtažek z grapefruitu, allantoin, Coco-glukosidy, vitamin E 

Návod k použití
Produkt je v patentovaném airless systému. Denně večer. Po očištění (Two in One Cleanser nebo Foam Cleanser –purifying- / Starter Facial Booster) nanést Overnight Refiner na obličej, krk a dekolté. Poté nanést doporučený přípravek s účinnými látkami a jemně vmasírovat. Po jako závěrečnou péči použít vhodné ošetřující produkty z řady péče MBR®.
Doporučit