Získejte slevu 25 % při nákupu 2 a více produktů péče o pleť a tělo vybraných značek. Sleva platí na značky Lancôme, Shiseido, Estée Lauder, Origins, Sensai, Sisley a další.
Článek byl úspěšně přidán.

MBR Medical Beauty Research CellPower Deodorant

+ 68 Beauty Points
MBR Medical Beauty Research Cell-Power
50 ml Číslo produktu: 207102
1369 Kč
27380 Kč / 1000 ml
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Ceny na webu a na prodejnách se mohou lišit.

  • 207102
Informace o produktu
Ošetřující deodorační krém s antitranspiračním účinkem. - dává po celý den jistotu svěžesti a ošetřuje - je zvlášť jemný a dobře se snáší (např. u citlivé pleti nebo po depilaci). Účinné látky* Meadowfoam Seed Oil, arganový olej, pobřežní heřmánek, Sym-Deompp, antitranspirant, Fomblin
Textura: krémový deodorant
Funkce produktu: nealkoholický
Vlastnosti: nealkoholický
Návod k použití
Denně po očištění pleti. Odeberte požadované množství a rozdělte je prsty. Podpaží přísluší k oblastech pokožky se zvláštními fyziologickými vlastnostmi, protože zde je (v důsledku vyššího počtu potních žláz, okluzi a zvýšeného vyměšování potu) hodnota pH 6,5, tedy vyšší než v jiných oblastech pokožky, kde je přibližně 5,5. Z toho důvodu dochází k většímu růstu baktérií, které vytvářejí nepříjemný zápach. Pro zabránění vývoje tohoto zápachu se používají různé účinné látky v deodorantech. Vedle účinnosti těchto deodorantů záleží také na snášenlivosti s pokožkou, která může být mimo jiné dosažena tím, že se nepoužije alkohol.
Doporučit