SLEVA 20 % PŘI NÁKUPU NAD 1390 KČ A 25 % NA ADVENTNÍ KALENDÁŘE!
Článek byl úspěšně přidán.

Kylie Cosmetics Kylash False Lashies Umělé řasy

+ 27 Beauty Points
Kylie Cosmetics Kylash False Lashies
2 g Číslo produktu: 327219
559 Kč
279 Kč / 1 g
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Slevové akce se mohou na webu a na prodejnách lišit.

  • 327219
Informace o produktu

Čím je tento produkt výjimečný: Husté umělé řasy My Kylie Cosmetics Kylash False Lashes vám umožní bez námahy napodobit mé ikonické, dramatické líčení s plnými, dlouhými a dokonale tvarovanými řasami. Obsahuje jeden pár ručně vyrobených, vysoce kvalitních jemných umělých řas, které se snadno aplikují a přinášejí okamžitě zvětšení objemu a vícerozměrný vzhled. Každá řasa je rozdělena na čtyři segmenty, abyste si mohli přizpůsobit svůj vlastní vzhled, a je opatřena průhledným proužkem pro hladké splynutí s přirozenou linií řas. 

 

Chci vědět víc: Umělé řasy Kylie Cosmetics Kylash False Lashes se snadno aplikují, jsou pohodlné a lehké, takže je při nošení ani necítíte. Jsou vyrobeny s pružným čirým proužkem, který se snadno přizpůsobí tvaru vašich očí a dokonale splyne s přirozenou linií vašich řas, čímž dosáhnete přirozeného výsledku s přitažlivou intenzitou. Tyto husté umělé řasy dodávají objemný a nadýchaný vzhled a zároveň napodobují efekt přirozených řas pro dokonalý efekt kočičích očí s větším objemem a délkou. Každá umělá řasa je rozdělena na čtyři samostatné segmenty, takže si můžete přizpůsobit svůj vlastní vzhled.

Dárek_k: narozeniny
Výhody produktu: netestováno na zvířatech, veganské
Aplikujte na: řasy
Typ produktu: umělé řasy
Návod k použití
Krok 1: Počínaje vnějším okrajem opatrně odstraňte řasy. Krok 2: Proti svému oku odměřte ideální velikost řas. Měly by začínat tam, kde začínají a končí vaše přirozené řasy. Poté odstřihněte přebytečnou část od vnějšího koutku. Krok 3: Podél pásku naneste tenkou vrstvu lepidla (prodává se samostatně) a před nanesením na oční víčko počkejte několik sekund. Krok 4: Podívejte se do zrcadla směrem dolů a umístěte řasy tam, kde začínají vaše přirozené řasy. Začněte nejprve od středu očního víčka a poté upevněte vnitřní a vnější koutky.
Složení
N/A
Doporučit