Článek byl úspěšně přidán.

Kilian Smoking Hot Refill Parfémová voda (EdP)

+ 312 Beauty Points
100 ml Číslo produktu: 1130490
7820 Kč
6256 Kč
62 Kč / 1 ml Nejnižší cena za posledních 30 dnů před slevou 5200 Kč
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Slevové akce se mohou na webu a na prodejnách lišit.

  • 1130490
Informace o produktu
Inspirace:
Pro noc neplatí žádná pravidla, jen jedno: buďte Smoking Hot! Nejnovější kouřová vůně KILIAN PARIS je opravdová karamelizovaná slast. Obsahuje esenci z tabáku Kentucky, doprovázenou tabákem do vodní dýmky s příchutí zeleného jablka a intenzivní bourbonskou vanilkou. Vůně Smoking Hot, navozující atmosféru všemožných evropských klubů a východních salonů s vodními dýmkami, je novou definicí kouřové vůně a jednoduše too hot to handle.

Příběh vůně:
Smoking Hot otevírá zakázané ovoce: tabák do vodní dýmky s příchutí zeleného jablka, který je prosycen hřejivostí skořicové kůry. Parfém postupně doznívá tóny ohně sušeného tabáku Kentucky. Výrazná tabáková esence, snoubící se s dubovým mechem, vyúsťuje v bourbonskou vanilku s jemnými tóny. Tato vanilka, známá také jako Pure Jungle essence™, je nejvyšší dostupné kvality, mimořádně intenzivní a texturovaná. V souhře s orcanoxem™ se v ní naplno rozvine hluboká smyslnost.

Čichové tóny:
Vodní dýmka, esence tabáku, bourbonská vanilka Pure Jungle Essence

Parfumér: Mathieu Nardin

Flakon:
Parfém Smoking Hot je novým přírůstkem do olfaktorické rodiny The Smokes.

Každému flakonu plnitelných parfémů KILIAN PARIS je věnována mimořádná pozornost, což z nich dělá opravdu vonné skvosty. Flakony vůní olfaktorické rodiny The Smokes krášlí výrazný černý lak a okraje zdobí pečlivě vyrytý detail Achillova štítu. Jak říká Kilian Hennessy: „Parfumerie je stejně tak o svádění jako o ochraně.“ Stříbrná kovová plaketa, na níž je ručně vyryt název parfému, dodává vůni mimořádný dotek sofistikovanosti.

Tyto detaily vnášejí do výtvorů KILIAN PARIS pocit luxusu, co přetrvá věky. Proto je tento parfém znovuplnitelný.
Náplň: ANO
Doporučit