Článek byl úspěšně přidán.

Kilian Can'T Stop Loving You Refill Parfémová voda (EdP)

+ 312 Beauty Points
100 ml Číslo produktu: 1105735
7820 Kč
6256 Kč
62 Kč / 1 ml Nejnižší cena za posledních 30 dnů před slevou 5865 Kč
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Slevové akce se mohou na webu a na prodejnách lišit.

  • 1105735
Informace o produktu
Inspirace:
Kilian Hennessy v Can't stop loving You představuje vyznání opravdové lásky: parfém na oslavu lásky. Tato květinová vůně patří do olfaktorické rodiny The Narcotics a její hlavní ingrediencí je květ pomerančovníku, který je považován za symbol věčné lásky. Can't stop loving You je svěží i temná, omamná květinová vůně, která vystavuje klid nebezpečí..

Příběh vůně:
Úvodní nóty květu pomerančovníku, který spolu s paradisonem, éterickou jasmínovou složkou, svádí k představě čistého ráje. Srdce se vyznačuje neuvěřitelnou jemností a obsahuje med z Provence, novou ingredienci v repertoáru KILIAN Paris, která parfému dodává lahodně francouzský nádech. Madagaskarská vanilka podtrhuje gurmánský požitek, zatímco tóny dubového mechu do kompozice vnášejí zemitou intenzitu. Výtažek ze somálského kadidla prodchne vůni smyslností, objemem a nekonečným tajemstvím.

Čichové tóny:
Květ pomerančovníku, labdanum, med

Parfumér: Alberto Morillas

Flakon:
Každému flakonu plnitelných parfémů KILIAN PARIS je věnována mimořádná pozornost, což z nich dělá opravdu vonné skvosty. Flakony květinových vůní olfaktorické rodiny The Narcotics krášlí výrazný bílý lak a okraje zdobí pečlivě vyryté detaily keramické fresky představující prvotní hřích. Jak říká Kilian Hennessy: „Parfumerie je stejně tak o svádění jako o ochraně.“ Zlatá kovová plaketa, na níž je ručně vyryt název parfému, dodává vůni mimořádný dotek sofistikovanosti.

Tyto detaily vnášejí do výtvorů KILIAN PARIS pocit luxusu, co přetrvá věky. Proto je tento omamný parfém znovuplnitelný.

Aplikujte na: krk, tělo, vlasy
Vůně: květinové
Hlava: jasmín, med, pomerančový květ
Srdce: labdanum, med, vanilka
Základ: kadidlo, mech, pomerančový květ
Dárek_k: Vánoce
Náplň: ANO
Doporučit