Článek byl úspěšně přidán.

HAIR RITUEL by Sisley Soothing Antidandruff Cure Péče o pokožku hlavy

+ 142 Beauty Points
HAIR RITUEL by Sisley Soothing Anti-dandruff Cure
60 ml Číslo produktu: 243170
2850 Kč
47500 Kč / 1000 ml
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Slevové akce se mohou na webu a na prodejnách lišit.

  • 243170
Informace o produktu

Péče obohacená o klíčové rostlinné ingredience. Vyvažuje, uklidňuje a čistí pokožku hlavy. The Cure je druhým krokem v uklidňujícím rituálu proti lupům. Použití The Cure s Soothing Anti-dandruff Shampoo léčí základní faktory odpovědné za výskyt lupů a pocity nepohodlí. Účinek proti lupům přetrvává i po ukončení léčby *. 

 

Přidané navíc: Aplikace bez oplachování poskytuje komplexu Intense Rebalancing Complex ještě více času na intenzivní působení. To zvyšuje protireakční účinek pirokton-olaminu, komplex se váže na keratin pokožky hlavy a zajišťuje jeho vyvážení po celou dobu léčby. 

 

* Testování perzistence až 3 měsíce, získané po použití šamponu Soothing Anti-dandruff Shampoo v kombinaci s Soothing Anti-dandruff Cure

Majetek: projasňující, proti lupům, uklidňující
Typ vlasů: všechny typy vlasů
Aplikujte na: vlasy
Návod k použití
Naneste 4 pipety po částech na suché nebo vlhké vlasy. Vmasírujte konečky prstů. Neoplachujte. Používejte 3krát týdně po dobu 3 týdnů. V případě zasažení očí důkladně vypláchněte čistou vodou.
Složení
Intenzivní vyvažující komplex: výtažek ze šalvěje, výtažek ze semen celeru, éterický olej z exotické verbeny, pirokton olamin, alfa bisabolol Vyvažuje pokožku hlavy. Čistí a udržuje svěží a čistou pokožku hlavy. Trvalá účinnost díky akcím, které fungují po dlouhou dobu *. Zklidňuje podráždění pokožky hlavy. Chrání pokožku hlavy před nepohodlím (pocity horkosti, svědění a píchání). Klíčovou složkou vlasové krásy Pro-vitamin B5: posiluje vlasové vlákno. Zanechává vlasy měkčí a lesklejší. Přidá tělo a objem. * Testování perzistence až 3 měsíce, získané po použití šamponu Soothing Anti-dandruff Shampoo v kombinaci s Soothing Anti-dandruff Cure
Doporučit