Článek byl úspěšně přidán.

Guerlain Aqua Allegoria Harvest Rosa Rossa Toaletní voda (EdT)

+ 150 Beauty Points
125 ml Číslo produktu: 1078607
3760 Kč
3008 Kč
24 Kč / 1 ml Nejnižší cena za posledních 30 dnů před slevou 2820 Kč
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Slevové akce se mohou na webu a na prodejnách lišit.

  • 1078607
Informace o produktu

Aqua Allegoria Harvest: výjimečná kolekce v limitované edici vyrobená z exkluzivních sklizní. Naši parfuméři v rámci svého výzkumu vybírají výjimečné čerstvé suroviny z ingrediencí, které pochází od ověřených pěstitelů. Partneři, se kterými jsou vztahy budovány po generace, pěstují své produkty udržitelným a ekologicky zodpovědným způsobem.

Pečlivost ručně sbírané bulharské a turecké růže se snoubí se svěžestí organické růžové vody z města Grasse, kterou umocňují lahodné akordy liči a černého rybízu.

Líbí se mi myšlenka připodobnění ranní rosy, která stéká po jemných a ovocných okvětních lístcích růží centifolia z Provence. - Delphine Jelk, parfumérka Guerlain

Vůně Aqua Allegoria Harvest jsou prezentovány ve 100% recyklovatelných obalech z celulózových vláken vyrobených z ekologicky obhospodařovaných lesů. Dekorativní motiv květin a pšenice, od umělkyně Laury Gulshani, představuje barevnou harmonii ve třech odstínech evokující květinový akvarel.

Vůně Aqua Allegoria Harvest, výrazný symbol závazku značky Guerlain vůči planetě, obsahují až 95 % ingrediencí přírodního původu*. Francouzský alkohol z červené řepy, který je využitý v jejich složení, pochází ze sítě farmářů zavazující se k zodpovědnému zemědělství.

Naši parfuméři ve svém průzkumu neúnavně cestují po světě a hledají mimořádné suroviny. Pro Aqua Allegoria Harvest zvolili suroviny z velmi specifických etických sklizní, které jsou jedinečné tím, jak zrcadlí výjimečný charakter oblasti původu.

*90 % až 95 % přírodního původu. V souladu s iso 16128, výpočet včetně vody.

Aplikujte na: krk, tělo, vlasy
Vůně: květinové
Základ: Dřevo, musk, pryskyřice
Hlava: liči, mandarinka, rybíz, růžová voda
Srdce: růže, švestka
Návod k použití

Vytvořte si svou vlastní osobitou vůni spojením Aqua Allegoria Rosa Rossa Harvest s: Bergamote Calabria, Pera Granita, Flora Cherrysia, Mandarine Basilic, Granada Salvia nebo Flora Salvaggia. Po zvolení oblíbené dvojice z doporučených možností se navoňte každou vůní Aqua Allegoria ve stejném poměru. Používejte vůni jako váš podpis.

Doporučit