Článek byl úspěšně přidán.

Guerlain Aqua Allegoria Harvest Nerolia Vetiver Toaletní voda (EdT)

+ 150 Beauty Points
125 ml Číslo produktu: 1078608
3760 Kč
3008 Kč
24 Kč / 1 ml Nejnižší cena za posledních 30 dnů před slevou 2820 Kč
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Slevové akce se mohou na webu a na prodejnách lišit.

  • 1078608
Informace o produktu

Aqua Allegoria Harvest: výjimečná kolekce v limitované edici vyrobená z exkluzivních sklizní. Naši parfuméři v rámci svého výzkumu vybírají výjimečné čerstvé suroviny z ingrediencí, které pochází od ověřených pěstitelů. Partneři, se kterými jsou vztahy budovány po generace, pěstují své produkty udržitelným a ekologicky zodpovědným způsobem.

Lahodná úroda medu z pomerančových květů z vlastních úlů Guerlain v Kalábrii (Itálie), dodává vůni Nerolia Vetiver Harvest jemné květinové tóny zahalené do zářivě jasného neroli a prohřáté dřevitými tóny vetiveru.

Inspirovalo mě spojení včel s pomerančovým květem, který produkuje květinový, citrusový nektar, připomínající téměř med z neroli. - Delphine Jelk, parfumérka Guerlain

Vůně Aqua Allegoria Harvest jsou prezentovány ve 100% recyklovatelných obalech z celulózových vláken vyrobených z ekologicky obhospodařovaných lesů. Dekorativní motiv květin a pšenice, od umělkyně Laury Gulshani, představuje barevnou harmonii ve třech odstínech evokující květinový akvarel.

Vůně Aqua Allegoria Harvest, výrazný symbol závazku značky Guerlain vůči planetě, obsahují až 95 % ingrediencí přírodního původu*. Francouzský alkohol z červené řepy, který je využitý v jejich složení, pochází ze sítě farmářů zavazující se k zodpovědnému zemědělství.

Naši parfuméři ve svém průzkumu neúnavně cestují po světě a hledají mimořádné suroviny. Pro Aqua Allegoria Harvest zvolili suroviny z velmi specifických etických sklizní, které jsou jedinečné tím, jak zrcadlí výjimečný charakter oblasti původu.

*90 % až 95 % přírodního původu. V souladu s iso 16128, výpočet včetně vody.

Aplikujte na: krk, tělo, vlasy
Vůně: květinové
Základ: musk, pomerančový květ, vetiver
Hlava: Bazalka, Bergamot, petitgrain
Srdce: Fíky, med, neroli, růže
Návod k použití

Vytvořte si svou vlastní osobitou vůni spojením Aqua Allegoria Nerolia Vetiver Harvest s: Bergamote Calabria, Orange Soleia, Mandarine Basilic nebo Pera Granita. Po zvolení oblíbené dvojice z doporučených možností se navoňte každou vůní Aqua Allegoria ve stejném poměru. Používejte vůni jako váš podpis.

Doporučit