Článek byl úspěšně přidán.

Guerlain Aqua Allegoria Harvest Mandarine Basilic Toaletní voda (EdT)

+ 150 Beauty Points
125 ml Číslo produktu: 1078606
3760 Kč
3008 Kč
24 Kč / 1 ml Nejnižší cena za posledních 30 dnů před slevou 2820 Kč
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Slevové akce se mohou na webu a na prodejnách lišit.

  • 1078606
Informace o produktu

Aqua Allegoria Harvest: výjimečná kolekce v limitované edici vyrobená z exkluzivních sklizní. Naši parfuméři v rámci svého výzkumu vybírají výjimečné čerstvé suroviny z ingrediencí, které pochází od ověřených pěstitelů. Partneři, se kterými jsou vztahy budovány po generace, pěstují své produkty udržitelným a ekologicky odpovědným způsobem.

Mandarinky Marzolo z Kalábrie (Itálie), sklizené ještě před úplným dozráním, dodávají vůni Mandarine Basilic Harvest hořkou sladkost v kombinaci se svěžestí bazalkových lístků na základu ze zeleného čaje a dřevitých tónů.

Aqua Allegoria Mandarine Basilic Harvest je jiskřivé dílo založené na mandarinkách Marzolo, které odhalují znamenitou živou hořkost. - Delphine Jelk, parfumérka Guerlain

Vůně Aqua Allegoria Harvest jsou prezentovány ve 100% recyklovatelných obalech z celulózových vláken vyrobených z ekologicky obhospodařovaných lesů. Dekorativní motiv květin a pšenice, od umělkyně Laury Gulshani, představuje barevnou harmonii ve třech odstínech evokující květinový akvarel.

Vůně Aqua Allegoria Harvest, výrazný symbol závazku značky Guerlain vůči planetě, obsahují až 95 % ingrediencí přírodního původu*. Francouzský alkohol z červené řepy, který je využitý v jejich složení, pochází ze sítě farmářů zavazující se k zodpovědnému zemědělství.

Naši parfuméři ve svém průzkumu neúnavně cestují po světě a hledají mimořádné suroviny. Pro Aqua Allegoria Harvest zvolili suroviny z velmi specifických etických sklizní, které jsou jedinečné tím, jak zrcadlí výjimečný charakter oblasti původu.

*90 % až 95 % přírodního původu. V souladu s iso 16128, výpočet včetně vody.

Vůně: ovocná
Aplikujte na: krk, tělo, vlasy
Hlava: citron, mandarinka, oranžová
Základ: cedr
Srdce: Bazalka, pomerančový květ, rybíz
Návod k použití

Vytvořte si svou vlastní osobitou vůni spojením Aqua Allegoria Mandarine Basilic Harvest s: Nerolia Vetiver, Bergamote Calabria, Rosa Rossa, Nettare Di Sole nebo Flora Cherrysia. Po zvolení oblíbené dvojice z doporučených možností se navoňte každou vůní Aqua Allegoria ve stejném poměru. Používejte vůni jako váš podpis.

Doporučit