DNY MARIANNE - sleva až 25 %
Článek byl úspěšně přidán.

Gucci Bloom Ambrosia Di Fiori Mini - Parfémová voda (EdP)

0 Komentář
+ 42 Bodů
7.4 ml Číslo produktu: 959338
840 Kč
113 Kč / 1 ml
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč.
Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes.
  • 959338
Informace o produktu

Ambrosia, odvolávající se na noblesního ducha starověkého světa, byla pokrmem řeckých bohů a tvrdilo se o ní, že dává nesmrtelnost těm, kteří ji okusili. Název tohoto vonného, vzácného nektaru a kouzla, které evokuje, je symbolem poslední kapitoly příběhu vůně Gucci Bloom. Imaginární zahrada květin a rostlin různých typů a barev, charakteristická pro vůně Gucci Bloom, kterou vysnil Alessandro Michele a vytvořil mistr parfumér Alberto Morillas, je základem i Gucci Bloom Ambrosia di Fiori. 

V intenzivnější verzi této vůně přináší zářivou kytici nových ingrediencí, včetně vzácného fialového kosatce a delikátní perfumérské přísady “Iris”. Starověcí Řekové a Římané používali esenciální olej z kosatce, respective jeho kořene, dnes tato ikonická vůně – získaná z pryskyřice květu, kterými je tak známé jarní Toskánsko - může být cennější než zlato. D

ruhá nová nota, Damašská růže, se sklízí v brzkých ranních hodinách, aby poskytla silnou esenci vůně květu. Místo klasické pyramidové konstrukce vrcholu, srdce a základu se Gucci Bloom otevírá zcela najednou s tóny vznešených a vzácných květů: jasmínu, tuberózy, lián, Damašské růže a fialového kosatce.   

Originální flakon Gucci Bloom v temně vínovém lakovaném skle je doplněn klasickým štítkem v barvě jemné růžové. Stejná světle růžová na vnějším obalu zdůrazňuje ikonický vzor Bloom Herbarium a známým zobrazením úponků listů, okvětních lístků a listů.  

Doporučit
Recenze (0)
Zákaznické ohodnocení pro "Gucci Bloom Ambrosia Di Fiori Mini"
Napsat hodnocení
Hodnocení bude aktivováno po ověření.
Prosím zadejte tyto znaky v následujícím textovém poli.

Pole označená * jsou povinné.Souhlasím, že jsem si přečetl prohlášení o ochraně osobních údajů a souhlasím s ním.
Naše výhody
  • Ke každému nákupu 2 vzorky zdarma
  • Dárkové balení zdarma
  • Doprava zdarma od 699 Kč.