NEPROPÁSNĚTE 25% SLEVA NA KATEGORII UDRŽITELNOST
Článek byl úspěšně přidán.

Estée Lauder ReNutriv Ultimate Lift Regenerating Youth Eye Crème Oční krém

+ 229 Beauty Points
Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Lift Regenerating Youth Eye Crème
15 ml Číslo produktu: 789829
4590 Kč
306000 Kč / 1000 ml
Zboží je skladem.
Doprava zdarma nad 699 Kč
Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 dny.
  • 789829
Informace o produktu

Pociťte, jak se jemná kůže kolem vašich očí zpevňuje s tímto jemným, osvěžujícím očním krémem s technologií Ultra Lift a bohatou výživou a hydratací pro vaše jemné oční okolí. Pleť je posílena a zpěvněna, lépe odolává budoucím známkám stárnutí. Oční otoky a tmavé kruhy jsou minimalizovány. Oční okolí je projasněné a regenerované.

THE FLORALIXIR™ DEW Síla Floralixir™Dew začíná dvěma mimořádnými květinami, které jsou známé pro jejich schopnost prospívat a přežít v extrémním prostředí. V mrazivém chladu nejvyššího pohoří světa roste himalájský hořec (Swertia chirata), používaný zejména v tradiční ajurvédské medicíně. 

Tato květina roste ve velmi vysokých nadmořských výškách, kde jsou UV paprsky obzvláště škodlivé a dokáže přežít teploty až do -15 ° C. Na druhé straně světa, v pusté krajině Serra do Espinhaç, otevírá své okvětní lístky brazilská trvalka (Syngonanthus elegans). 

Tato jemná, přesto odolná rostlina přežívá v chudé písčité půdě suchou zimu i intenzivní UV záření.  Re-Nutriv vědci byli inspirováni schopností květin "prospívat“ v nejtvrdších klimatických podmínkách přírody a reagovat na přírodní výzvy svou silou a krásou. Čisté výtažky květin mají samy o sobě v pleti posilující účinky, ale teprve s pomocí vědců Re-Nutriv jsou znásobeny a můžeme tak hovořit o moderní alchymii.    

Doporučit
Recenze (0)
DOUGLAS negarantuje, že recenze produktu nebo služby pochází přímo od spotřebitelů, kteří si produkt nebo službu zakoupili a použili (či využili).
Zákaznické ohodnocení pro "Re-Nutriv Ultimate Lift Regenerating Youth Eye Crème"
Napsat hodnocení
Hodnocení bude aktivováno po ověření.
Prosím zadejte tyto znaky v následujícím textovém poli.

Pole označená * jsou povinné.Souhlasím, že jsem si přečetl prohlášení o ochraně osobních údajů a souhlasím s ním.