OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!
Článek byl úspěšně přidán.

Estée Lauder ReNutriv Ultimate Lift Regenerating Youth Eye Crème Oční krém

+ 242 Beauty Points
Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Lift Regenerating Youth Eye Crème
15 ml Číslo produktu: 789829
4850 Kč
323333 Kč / 1000 ml
give-away-image-data
Rtěnka Estée Lauder z daného výběru.

Získáte k nákupu produktů značky Estée Lauder v hodnotě alespoň 1 990 Kč. Platí do vydání zásob.

Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Slevové akce se mohou na webu a na prodejnách lišit.

  • 789829
Informace o produktu

Pociťte, jak se jemná kůže kolem vašich očí zpevňuje s tímto jemným, osvěžujícím očním krémem s technologií Ultra Lift a bohatou výživou a hydratací pro vaše jemné oční okolí. Pleť je posílena a zpěvněna, lépe odolává budoucím známkám stárnutí. Oční otoky a tmavé kruhy jsou minimalizovány. Oční okolí je projasněné a regenerované.

THE FLORALIXIR™ DEW Síla Floralixir™Dew začíná dvěma mimořádnými květinami, které jsou známé pro jejich schopnost prospívat a přežít v extrémním prostředí. V mrazivém chladu nejvyššího pohoří světa roste himalájský hořec (Swertia chirata), používaný zejména v tradiční ajurvédské medicíně. 

Tato květina roste ve velmi vysokých nadmořských výškách, kde jsou UV paprsky obzvláště škodlivé a dokáže přežít teploty až do -15 ° C. Na druhé straně světa, v pusté krajině Serra do Espinhaç, otevírá své okvětní lístky brazilská trvalka (Syngonanthus elegans). 

Tato jemná, přesto odolná rostlina přežívá v chudé písčité půdě suchou zimu i intenzivní UV záření.  Re-Nutriv vědci byli inspirováni schopností květin "prospívat“ v nejtvrdších klimatických podmínkách přírody a reagovat na přírodní výzvy svou silou a krásou. Čisté výtažky květin mají samy o sobě v pleti posilující účinky, ale teprve s pomocí vědců Re-Nutriv jsou znásobeny a můžeme tak hovořit o moderní alchymii.    

Výhody produktu: Bez acetonu, bez alkoholu, bez amoniaku, bez ftalátů, bez laktózy, bezlepkové, bez olejových složek, bez oříškových stop, bez parabenů, nekomodogenní
Konzistence: krém
Efekt: zářící
Aplikujte na: oči
Vlastnosti péče: regenerační, vyhlazení, zpevňující
Doporučit