AŽ 20 % NA VŠE!

Článek byl úspěšně přidán.

Estée Lauder ReNutriv Ultimate Lift Regenerating Youth Crème Gelée Gel na obličej

+ 390 Beauty Points
%
Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Lift Regenerating Youth Crème Gelée
50 ml Číslo produktu: 789860
9750 Kč
7800 Kč
156000 Kč / 1000 ml Nejnižší cena za posledních 30 dnů před slevou 6825 Kč
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Slevové akce se mohou na webu a na prodejnách lišit.

  • 789860
Informace o produktu

Creme Gelée - kašmírově jemný krém, který odhaluje pleť vypnutější a s pevnějším vzhledem, zatímco omlazující výživa ji posiluje a pomáhá odolat budoucím známkám stárnutí. THE FLORALIXIR™ DEW Síla Floralixir™Dew začíná dvěma mimořádnými květinami, které jsou známé pro jejich schopnost prospívat a přežít v extrémním prostředí. V mrazivém chladu nejvyššího pohoří světa roste himalájský hořec (Swertia chirata), používaný zejména v tradiční ajurvédské medicíně. 

Tato květina roste ve velmi vysokých nadmořských výškách, kde jsou UV paprsky obzvláště škodlivé a dokáže přežít teploty až do -15 ° C. Na druhé straně světa, v pusté krajině Serra do Espinhaç, otevírá své okvětní lístky brazilská trvalka (Syngonanthus elegans). Tato jemná, přesto odolná rostlina přežívá v chudé písčité půdě suchou zimu i intenzivní UV záření.  

Re-Nutriv vědci byli inspirováni schopností květin "prospívat“ v nejtvrdších klimatických podmínkách přírody a reagovat na přírodní výzvy svou silou a krásou. Čisté výtažky květin mají samy o sobě v pleti posilující účinky, ale teprve s pomocí vědců Re-Nutriv jsou znásobeny a můžeme tak hovořit o moderní alchymii.     

Majetek: konsolidující, proti stárnutí, vyživující, zpevňující
Aplikujte na: obličej
Návod k použití

Naneste jemně na čistou, suchou pleť, ráno a večer před aplikací séra. Vyhněte se oblasti očí. Ráno používejte ochranný sluneční faktor SPF.  

Doporučit