Získejte slevu 25 % při nákupu 2 a více produktů péče o pleť a tělo vybraných značek. Sleva platí na značky Lancôme, Shiseido, Estée Lauder, Origins, Sensai, Sisley a další.
Článek byl úspěšně přidán.

DIOR Refill Toaletní voda (EdT)

300 ml Číslo produktu: 893535
5839 Kč
19463 Kč / 1000 ml
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Ceny na webu a na prodejnách se mohou lišit.

  • 893535
Informace o produktu

Toaletní voda Sauvage je nyní doplnitelná.  Plnící lahvička je jednoduchá na použití a ekologicky udržitelná. Doplňte si svou 30 ml nebo 100 ml lahvičku toaletní vody Sauvage jedním jednoduchým krokem, aniž byste ztratili jedinou kapku. 

Díky inovativnímu automatickému balení se plnění automatický zastaví, jakmile je lahvička plná. Sauvage Refill je součástí ekologicky udržitelné strategie, která se snaží více respektovat přírodní zdroje. Balení je recyklovatelné, jeho jednoduchý hliníkový design pomáhá zredukovat dopad na životní prostředí ušetřením až 60 % energie při recyklaci, 35 % vody a 56 % produkce plynů*. 

Sauvage Refill není určen k samostatnému použití. Je kompatibilní pouze s lahvičkami 30 ml a 100 ml toaletní vody Sauvage, které jsou označeny nápisem „REFILLABLE“, který je umístěn na zadní straně lahvičky (30 ml balení) nebo vespod lahvičky (100 ml balení). 

 

*Použití 100 ml toaletní vody Sauvage + 300 ml Sauvage Refill se rovná spotřebě 4 x 100ml lahviček Sauvage toaletní voda. 

 

Sauvage je umělecký akt, který byl inspirován divokou přírodou, skalnatými útvary a výrazně modrou oblohou.

Silné tóny citrusů v toaletní vodě Sauvage jsou doplněny mocnými tóny noblesního ambroxanu. 

Tato vůně je okamžitě rozpoznatelná a je to vůně pro muže, kteří se nebojí být sami sebou. Přírodní ingredience byly vybrány s maximální pečlivostí a vládnou celé vůni. 

Zářivé svrchní tóny explodují šťavnatou svěžestí kalábrijského bergamotu, zatímco ambroxan uvolňuje svou mocně dřevitou stopu.   

Druh vůně: Svěží