OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!
Článek byl úspěšně přidán.

DIOR Dior Prestige MicroPearls Applicator Aplikátor

1 kus Číslo produktu: 889642
3020 Kč
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Slevové akce se mohou na webu a na prodejnách lišit.

  • 889642
Informace o produktu

Le Pétale Multi-Perlé je masážní nástroj, inspirovaný speciální technikou masáží v Dior Institutu, která byla vyvinuta pro použití s La Micro-Huile de Rose Advanced Serum a posílení jeho efektů.

 

Během tohoto nevídaného Dior masážního rituálu stimuluje 21 keramických perliček Le Pétale Multi-Perlé pleť do hloubky. V dokonalé afinitě k pokožce poskytuje tento zlatý tvarující aplikátor pleti chladící účinek. Pomáhá tvarovat kontury a stimulovat pokožku, aby pečující produkty byly stejně efektivní jako při ošetření v Dior Institut.

 

Dior Prestige Le Pétale Multi-Perlé lze použít na obličej i na krk. Chcete-li smyslový zážitek optimalizovat chladícím účinkem, vložte masážní pomůcku před použitím do lednice. Zvýšená efektivnost Dior Prestige La Micro-Huile de Rose díky Le Pétale Multi-Perlé: intenzivnější obnovující účinek a výraznější korekce známek stárnutí. Le Pétale Multi-Perlé zvyšuje účinnost La Micro-Huile de Rose Advanced Serum tímto:

o 55 % méně viditelných vrásek*
o 50 % více pozvednutá pleť*
o 51 % vypnutější pleť*
o 53 % pevnější pleť*

 

* oproti použití La Micro-Huile de Rose Advanced Serum bez Le Pétale Multi-Perlé. Klinické testy uskutečněné vlastním hodnocením 32 žen po dobu 4 týdnů.   

Aplikujte na: obličej
Typ produktu: váleček
Vhodný pro: všechny typy pleti
Návod k použití

Před použitím La Micro-Huile de Rose Advanced Serum k posílení mikrocirkulace krve v pleti:
1. Umístěte perličkovou část masážního nástroje na bradu.
2. Masírujte krouživými pohyby, vyvíjejte silnější tlak při pohybu nahoru a jemnější tlak při pohybu dolů. Postupujte směrem vzhůru k uším.
3. Tento pohyb opakujte od koutků rtů k uším a poté od stran nosu ke spánkům. Nakonec pohybujte od středu čela ke spánkům.

 

 

Po nanesení La Micro-Huile de Rose Advanced Serum:
1. Pro vyhlazení vrásek.
Umístěte stranu s perličkami na oblast s vráskami. Masírujte krouživými pohyby mírným tlakem podél záhybů vrásek. Opakujte 3x na každém z míst.
 

2. Pro definování lícních kostí.
Umístěte celou plouchu "lžičky" pod lícní kost a držte rukojeť směrem k vnější straně obličeje. Silně přitlačte směrem nahoru a drže po dobu 3 vteřin. Opakujte 3x.
 

3. Vytvarování kontur obličeje.
Umístěte stranu s perličkami na bradu a zvedejte směrem nahoru. Ke konci každého pohybu podržte po dobu 2 vteřin pro posílení výsledku. Pohyby provádějte od brady k uším, od koutků rtů k uším a od stran nosu směrem ke spánkům. Nakonec po čele směrem nahoru.
 

4. K masírování.
Umístěte stranu s perličkami na čelo. Jemně pohybujte aplikátorem od středu čela k jeho stranám, poté od vnitřních koutků očí ke spánkům. Opakujte od stran nosu vzhůru k uším, od koutků rtů k uším a od brady ke středu uší. Dokončete masáž přesunem po krku ke klíčním kostem.