VALENTÝNSKÁ SLEVA 25 % NA VŮNĚ A AŽ 30 % NA VYBRANÉ ZNAČKY!
Článek byl úspěšně přidán.

DIOR Dior Prestige La MicroHuile de Rose Advanced Serum 

15 ml Číslo produktu: 242921
4069 Kč
271267 Kč / 1000 ml
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Ceny na webu a na prodejnách se mohou lišit.

  • 242921
Informace o produktu

Regenerační sérum, které v sobě koncentruje dvojí účinek růže z Granville ze stonku této květiny, pomocí kterého intenzivně obnovuje a současně viditelně omlazuje vaši pleť. Po 20 letech výzkumu je teď 10 000** mikro perliček obohacených o revitalizační mikro živiny z růže doplněných o regenerační účinek růžové mízy. 

Nová generace séra, 92% přírodní*** složení pokročilého séra La Micro-Huile de Rose, je dvakrát tolik koncentrovaná**** a kombinuje vyživující vlastnosti oleje spolu s hloubkový účinkem pleťového séra. Již od prvního nanesení séra je pleť vyplněná. Při pravidelném používání je proměnu pleti vidět i možné pocítit na dotek. 

Pokročilé sérum La Micro-Huile de Rose dvojnásobně zvyšuje odolnost pleti***** a současně dvakrát zrychluje její schopnost regenerace.****** Po pouhém měsíci používání vypadají stěžejní mladistvé struktury pleti o tři roky mladší.******* Pleť je oživená zevnitř, její vzhled je hutnější a pevnější a počet vrásek je viditelně zredukován. Obličejové kontury jsou vypnuté a oživené. U 93 % žen vypadá pleť mladší.******** Dior Prestige, řada pleťových přípravků, které překonávají všechna očekávání. Od roku 1999. * značky Dior. ** V lahvičce 30 ml. *** Množství vypočítané na základě norem ISO 16128-1 a ISO 16128-2. 

Včetně procenta vody. Zbývajících 8 % složek přispívá k účinnosti přípravku, jeho smyslovým vlastnostem a stabilitě. **** V živinách růže z Granville ve srovnání s předchozím složením. ***** Při hodnocení dermatologem zaznamenalo 32 žen s citlivou pletí po 4 týdnech používání 2 produktů na citlivou pleť zlepšení. ****** Instrumentální test, 32 účastníků po 30 minutách. ******* Ultrazvukové měření hutnosti pleti u 22 subjektů ve věku 50–60 let po jednom měsíci používání. ******** Test in vitro. Jako výsledek 20 let výzkumu značka Dior díky svým poznatkům poprvé propojuje svou dvojí odbornost v oblasti mikrovýživy a boje proti zánětlivosti pleti spolu se stárnutím (tzv. inflamm‘aging*) v jediné lahvičce. Přichází tak s novým pojetím ikonického pleťového přípravku. 22 revitalizačních mikro živin květiny v kombinaci s regenerační mízou ze stonku svým společným účinkem koriguje viditelné známky stárnutí. Od prvního nanesení je pleť vyplněná hloubkovou a intenzivní výživou a zároveň viditelně vyplněná a obnovená. 

Po pouhém 1 týdnu užívání je pleť pevnější. Po použití pouhé jedné lahvičky dojde k podstatné obnově pleti od základů. Pleť vypadá regenerovaná zevnitř, vrásky jsou korigované a obličejové kontury viditelně oživené. Hutná, vytvarovaná a odolná krása, která je nadčasová. * Mikro poškození způsobené počasím a vnějšími stresory. Proměňující textura, která je pro značku Dior jedinečná: 10 000* vyživujících mikro perliček rozptýlených v ultra koncentrované esenci regenerační růžové mízy, které poskytují pleti výživné vlastnosti oleje spolu s hloubkovým účinkem pleťového séra. Složení, které je z 92 % přírodní**, a dokonale se tak přizpůsobí a kontinuálně proniká do pokožky. Složení s celkem 6 zaregistrovanými patenty***, které zahrnují více než 165 testování složení**** a byly testovány více než 650 ženami.**** ** V lahvičce 30 ml. ** Množství vypočítané na základě norem ISO 16128-1 a ISO 16128-2. Včetně procenta vody. Zbývajících 8 % složek přispívá k účinnosti přípravku, jeho smyslovým vlastnostem a stabilitě. *** Zažádáno o patent WO2018210947 / Zažádáno o patent WO2019202279 / Vydán patent Oleos FR2943684 / Vydán patent Biolie FR2951461 / Zažádáno o patent Capsum WO2019002308 / Zažádáno o patent WO2020/126653. **** 

Od roku 2017. Růže z Granville, zrozená z divokých růží, které rozkvétají po straně útesu, byla vybrána mezi 40 000 růžemi a jde o první růži vypěstovanou speciálně pro kosmetické přípravky značky Dior. Od stonku až po květ se tato růže vyznačuje životní silou, jaké se žádná další růže nevyrovná. Legendární složení s 22 mikro živinami květu růže je teď obohacené o růžovou mízu, která má mimořádné regenerační vlastnosti. Životodárná míza, která stoupá středem stonku růže z Granville, rostlinu neustále regeneruje, a dodává jí tak schopnost se každý den obnovovat působení času navzdory.

 V rámci nového procesu eko extrakce, která byl vytvořen na základě odborných poznatků o květinách značky Dior, je tato míza s mimořádnými účinky ze stonku vyjmuta – jde o bio fermentaci nové generace patentovanou až do roku 2029.* Vzhledem ke své koncentraci a neobyčejnému molekulárnímu spektru je růžová míza neuvěřitelně účinnou aktivní složkou** v boji proti známkám stárnutí. 22 mikro živin spolu s růžovou mízou v dokonalé synergii přispívají k hloubkové obnově pleti a viditelně korigují známky stárnutí. 

* Vydán patent FR2951461, který je až do roku 2029 zproštěn ročních poplatků. 

** značky Dior.  Od prvního nanesení je pleť vyplněná hloubkovou a intenzivní výživou a zároveň je viditelně vyplněná a září zdravím. Po pouhém 1 týdnu užívání je pleť pevnější, silnější a hebčí. 

Po 1 měsíci: Výskyt vrásek je zredukován o -28 %* Pleť je vypnutá +27 %.

* Pleť je pevnější +60 %.* Pleť je hutnější +56 %

.* Vzhled obličejových kontur je oživený o +66 %* Pleť vypadá mladší +68 %* 100 % žen je spokojeno** 98 % žen přípravek doporučuje** 

* Samohodnotící klinický test u 34 žen po 4 týdnech. 

** Zaslepený test u 60 žen po 4 týdnech.    

Návod k použití

1. Naneste dvě nebo tři pumpičky do dlaně ruky. Poté jemným poklepáním prsty naneste sérum na celý obličej od středu směrem ven. 

2. Jemným tlakem docilte toho, aby sérum proniklo hlouběji do pokožky.

3. A nakonec ke zvýraznění obličejových kontur podržte bradu mezi prostředníčkem a ukazováčkem a nadzvedněte spodní čelist.