Článek byl úspěšně přidán.

DIOR Dior La Crème Mains de Rose Krém na ruce

50 ml Číslo produktu: 883850
2120 Kč
42400 Kč / 1000 ml
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Slevové akce se mohou na webu a na prodejnách lišit.

  • 883850
Informace o produktu

Objevte nový krém na ruce Prestige La Crème Mains de Rose, první Dior krém na ruce, který kombinuje mocnou sílu mikroživin růže z Granville, růžový vosk a růžový olej. Tento zkrášlující krém napomáhá potlačit známky stárnutí kůže a zahalí Vaše ruce a nehty do mikroživin a revitalizační síly růže z Granville. 

Nezanechává lepivou a mastnou vrstvu, naopak, textura krému se v kontaktu s kůží promění v příjemný velvetový závoj s jemnou vůní růží. Den po dni budou Vaše ruce a nehty oslnivější, krásnější a vyhlazenější. Krém se skládá z 94%* ingrediencí přírodního původu, Dior Prestige La Crème Mains de Rose vyživuje ruce, kůžičku kolem nehtů i nehty samotné. 

Barevné nedokonalosti na kůži jsou méně viditelné. Krém lze také použít jako balzám na velmi suchá místa na těle, jako lokty a nohy, jako prevenci proti vysoušení. Příběh růže z Granville začíná na pobřeží v Granville, nedaleko domu Christiana Diora v Normandii. Právě zde Dior objevil divokou růži, která je schopna přežít i drsné klimatické podmínky a uchovat si svou krásu.

 Po 7 generacích hybridů této růže vznikla současná růže s obrovským revitalizačním potenciálem, dokonalé ochočení divoké přírody. Toto je příběh růže, která byla stvořena speciálně pro péči o pleť značky Dior. 

 

*Částka vypočítaná na základě norem ISO 16128-1 a ISO 16128-2. Včetně procenta vody.   

Typ pleti: všechny typy pleti
Vůně: květinové
Majetek: hydratační, oprava, proti stárnutí, revitalizační, udržuje
Efekt: hedvábný, vyhlazení, zářící
Konzistence: Balzám
Aplikujte na: nohy, ruce, tělo
Dárek_k: Den matek, děkuji, narozeniny, Velikonoce