POUZE DNES AŽ 22 % NA KATEGORII LÍČENÍ

Článek byl úspěšně přidán.

Dermacol na makeup Fixační sprej

+ 6 Beauty Points
%
Dermacol Fixační sprej na make-up
100 ml Číslo produktu: 050622
150 Kč
139 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před slevou 112 Kč
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Slevové akce se mohou na webu a na prodejnách lišit.

  • 050622
Informace o produktu

Poslední krok pro dokonalý vzhled v podobě dlouhotrvajícího spreje na make-up. Make-up dokonale zafixuje a dodá pleti pocit svěžesti. Obsahuje Allantoin, Vitamin B3, Aloe vera a Panthenol - zklidňuje pleť a zabraňuje jejímu vysoušení.

Návod k použití

Aplikujte na závěr líčení. Sprej protřepejte, zavřete oči a ústa a ze vzdálenosti min 30 cm rovnoměrně nastříkejte přiměřené množství přípravku na tvář. Vyhněte se přímému kontaktu s očima! Opakujte podle potřeby kdykoli během dne. Prodloužíte si tak bezchybný vzhled Vašeho make-upu.

Složení
Aqua, Alcohol denat., PVP, Pentylene Glycol, Panthenol, Allantoin, Niacinamide, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Acrylates/C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer, Propylene Glycol, Methylparaben, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Disodium EDTA,Citric Acid, Parfum.
Doporučit