BEAUTY SALE POKRAČUJE
Článek byl úspěšně přidán.

Crystallove Face Cupping Rose Set

+ 22 Beauty Points
1 kus Číslo produktu: 962688
449 Kč
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Ceny na webu a na prodejnách se mohou lišit.

  • 962688
Informace o produktu

Máme asi 70 svalů, které určují tvar obličeje. Stejně jako cvičíme tělo, měli bychom cvičit i obličej. S baňkami CRYSTALLOVE provedete profesionální masáž obličeje a těla v pohodlí domácího SPA. 

Díky pravidelné péči face cupping povzbudíte krevní oběh, zlepšíte okysličení tkání, dodáte pokožce živiny. Lymfatická drenáž přispívá k odstranění toxinů. 

Masáž obličeje pomocí baňky redukuje kruhy a otoky pod očima, vyhlazuje jemné rýhy a vrásky, uvolňuje svalové napětí. Ponechává zpevněnou a zářivou pokožku! 

 

Stačí jen čtyři kroky, abyste si vytvořili vlastní rituál krásy v pohodlí domácího SPA: 

1. očištění pokožky

2. aplikace oblíbeného oleje 

3. masáž obličeje silikonovou baňkou 

4. aplikace séra

 

Jako další, pátý krok doporučujeme masáž obličeje rollerem z přírodního kamene značky CRYSTALLOVE. Přirozený chlad kamene stahuje rozšířené póry. Ideální pro večerní rituál SPA.

Návod k použití

Na pleť ošetřenou přírodním olejem přiložte silikonové baňky a následně je posouvejte po pleti. K masáži oblasti kolem očí zvolte silikonové baňky menší velikosti, k masáži obličeje, krku, dekoltu větší baňku. Masáž obličeje baňkou provádějte rychlým pohybem. Styk baňky s pokožkou na jednom místě by neměl trvat déle než dvě vteřiny. 

 

KONTRAINDIKACE: 

Nepoužívejte na pleť s rozšířenými kapilárami, na jizvy, skvrny, poškozenou pokožku, pokožku s růžovkou, ekzémem, výskytem oparu a jiných kožních problémů. Vyhledejte svého lékaře, pokud používáte obličejové výplně nebo využíváte služby estetické medicíny, jste těhotná nebo máte řídkou krev, hypertenzi, poruchy krevní cirkulace, křečové žíly, srdeční choroby nebo jiné zdravotní potíže.

Složení
CRYSTALLOVE Silikonové baňky pro masáž obličeje x 2, silikonový obličejový kartáč, hologramová kosmetická taška, pokyny k provádění masáže - materiál: 100% certifikovaný potravinářský silikon (bezpečný, netoxický, hypoalergenní, bez PVC a škodlivých přísad) - barva: růžová s příměsí třpytek - rozměry baňky pod oči: 50 mm x 20 mm ( ⌀ 10 mm) - rozměry obličejové baňky 80 mm x 38 mm (⌀ 20 mm)
Doporučit