Získejte slevu 25 % při nákupu 2 a více produktů péče o pleť a tělo vybraných značek. Sleva platí na značky Lancôme, Shiseido, Estée Lauder, Origins, Sensai, Sisley a další.
Článek byl úspěšně přidán.

Crystallove Cryolift ice globes crystal Péče – doplňky

+ 47 Beauty Points
1 kus Číslo produktu: 463014
949 Kč
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Ceny na webu a na prodejnách se mohou lišit.

  • 463014
Informace o produktu

Kryoterapie spočívá v okamžitém ochlazení tkání, tedy ve vyvolání teplotního šoku v konkrétní části pokožky. Okamžité snížení teploty vede ke stažení a roztažení cév, což stimuluje mikrooběh a zlepšuje činnost pokožky. Lépe okysličená krev efektivněji proniká do tkání a zbavuje je toxinů. 

 

Výsledkem kryoterapie je: 

- okysličení kožních buněk 

- obnovení lesku a vypnutí pokožky 

- zlepšení pevnosti a pružnosti pokožky 

- uvolnění napjatých svalů. 

 

Cryolift Ice Globes jsou vyplněny biorozložitelným gelem odolným proti zmrznutí. Jsou hypoalergenní a vhodné pro všechny typy pleti. Doporučují se především těm, kdo se potýkají s unavenou, ochablou a problematickou pletí a také pro pleť s rozšířenými žilkami.

Návod k použití
Umístěte ledovou kouli do mrazničky na 20 min nebo ji v ní uchovávejte nepřetržitě. Očistěte obličej, postříkejte ho hydrolátem a naneste oblíbený olejíček, sérum nebo plátýnkovou masku. S masáží začněte na čele, pohyby provádějte z vnitřní k vnější straně obličeje. Masírujte oční okolí a obočí – tím odvádíte nadbytek lymfy k vnější straně obličeje a následně směrem k lymfatickým uzlinám. Činnost zopakujte v oblasti lícních kostí, brady a krku. Používejte pravidelně.
Doporučit