DNY MARIANNE - sleva až 25 %
Článek byl úspěšně přidán.

Clear Quartz Bottle - Lahev

0 Komentář
+ 67 Bodů
Crystallove Clear Quartz Bottle
550 ml Číslo produktu: 711218
1349 Kč
2453 Kč / 1000 ml
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč.
Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes.
  • 711218
Informace o produktu
Láhev na vodu s horským křišťálem je vhodná k připravování křišťálových lektvarů, tedy vody, do které byl ponořen křišťál. Podle přírodní medicíny křišťálové lektvary mohou přispívat k našemu duševnímu, duchovnímu a emocionálnímu rozvoji. Láhev je vyrobena ze skla a nerezové oceli, lze ji používat opakovaně, což omezuje spotřebu plastových láhví a přispívá k ochraně životního prostředí. Láhev je pohodlná a praktická. Vyznačuje se krásným a módním designem! Součástí dodávky je ochranné pouzdro. -materiál: sklo a nerezová ocel -barva kamene: bílá, průhledná -rozměr láhve: 6.5 cm x 26 cm -objem láhve: 550 ml HORSKÝ KŘIŠŤÁL PODLE NEKONVENČNÍ MEDICÍNY: - je jedním z nejsilněji působících léčivých a očišťujících kamenů - má pozitivní účinek na pleť, bojuje proti bakteriálním infekcím a odstraňuje toxiny - má blahodárný účinek na fungování celého organismu - přináší klid, rovnováhu a harmonii
Návod k použití

JAK POUŽÍVAT LÁHEV CRYSTALLOVE?

Očistěte křišťál pod tekoucí vodou. Naplňte láhev čistou filtrovanou vodou a nechte působit po dobu 20 minut. Nejlepší bude voda při pokojové teplotě, může být však i vychlazená. Vezměte si láhev do ruky a soustřeďte se na to, co má lektvar udělat a s čím vám má pomoct. Představte si, že se vaše myšlenky dostanou dovnitř křišťálu. Během tohoto procesu voda přebírá vzácnou energii ukrytou v křišťálech. 

 

 

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE 

Nevkládejte láhev CRYSTALLOVE do mrazničky, protože tím byste mohli poškodit křišťál a skleněné pouzdro. Kromě toho se doporučuje vystavit křišťály jednou za několik týdnů působení slunečního nebo měsíčního světla – tím se očistí, získají zpět svou barvu a lesk a budou nabity pozitivní energií. 

Doporučit
Recenze (0)
Zákaznické ohodnocení pro "Clear Quartz Bottle"
Napsat hodnocení
Hodnocení bude aktivováno po ověření.
Prosím zadejte tyto znaky v následujícím textovém poli.

Pole označená * jsou povinné.Souhlasím, že jsem si přečetl prohlášení o ochraně osobních údajů a souhlasím s ním.
Naše výhody
  • Ke každému nákupu 2 vzorky zdarma
  • Dárkové balení zdarma
  • Doprava zdarma od 699 Kč.