Získejte slevu 25 % při nákupu 2 a více produktů péče o pleť a tělo vybraných značek. Sleva platí na značky Lancôme, Shiseido, Estée Lauder, Origins, Sensai, Sisley a další.
Článek byl úspěšně přidán.

Crystallove Aventurine point gua sha Péče – doplňky

+ 21 Beauty Points
1 kus Číslo produktu: 463003
439 Kč
Zboží bude opět k dispozici.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Ceny na webu a na prodejnách se mohou lišit.

Prosím informujte mne, jakmile produkt bude opět k dispozici.


Souhlasím, že jsem si přečetl prohlášení o ochraně osobních údajů a souhlasím s ním.
  • 463003
Informace o produktu

Bodové koncovky určené k masáži a kompresi energetických bodů nacházejících se na našem obličeji, která jsou prostřednictvím nervových zakončení spojena s orgány celého organismu. Každý bod na našem obličeji a těle odpovídá jednotlivým vnitřním orgánům. Mačkáním a masírováním jednotlivých bodů zajistíme, že krev začíná lépe kroužit, díky čemuž obnovíme správný tok životní energie qi a odblokujeme meridiány. 

 

Masáž založená na reflexologii zklidňuje, relaxuje, pomáhá s lepším spánkem a má blahodárný vliv na celé naše tělo. Podle přírodní medicíny dobrý zdravotní stav závisí na harmonickém toku energie v našem těle. 

Pokud je průtok životní energie qi kterýmkoliv meridiánem zablokován nebo je nestabilní, může to vést k nemoci s ním spojeného orgánu.

Návod k použití

Masáž obličeje provádíme na očištěné pokožce pokryté oblíbeným olejem nebo sérem (tak, aby se masážní pomůcka bez potíží pohybovala po pokožce). Začínáme se širší koncovkou, děláme malé kroužky kolem očí. 

 

Masáž obličeje bodovou koncovkou: vybereme konkrétní oblast pokožky a provádíme přesnou masáž bod po bodu, přičemž na obličeji „kreslíme“ malé kroužky nebo cikcaky. Masírujeme ušní boltce, spánky, špičku nosu, čelo.

Doporučit