SLEVA 20 % PŘI NÁKUPU NAD 1390 KČ A 25 % NA ADVENTNÍ KALENDÁŘE!
Článek byl úspěšně přidán.

CHANEL LA CRÈME MAIN TEXTURE RICHE Krém na ruce

50 ml Číslo produktu: 022967
1490 Kč
1399 Kč
27980 Kč / 1000 ml Nejnižší cena za posledních 30 dnů před slevou 1117 Kč
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Slevové akce se mohou na webu a na prodejnách lišit.

  • 022967
Informace o produktu

V LA CRÈME MAIN značka CHANEL opětovně ztvárňuje nadčasový krok ke splnění očekávání dnešních žen.
Jeho jedinečný a inovativní design vznikl s myšlenkou opravdového doplňku do kabelky. Obal si udržuje svůj tvar a byl vyroben k ochraně složení přípravku. Formát na cesty je tak neodolatelný, že kdo ho spatří, ten ho musí mít!
U péče LA CRÈME MAIN Texture Riche, určené pro suché a jemné ruce, je působení krému ještě intenzivnější. Kompletní produkt pro péči o ruce a nehty mimořádně vyživuje díky svému složení obohacenému o bambucké máslo. Jeho krémová, zahalující, nelepkavá a rychle absorbující textura zanechává ruce po nanesení měkké a jemně vonící po ovoci a květinách.

Typ pleti: všechny typy pleti
Výhody produktu: Bez acetonu, bez amoniaku, bez laktózy, bezlepkové, bez olejových složek, bez oříškových stop, bez parabenů, bez parafinu, bez pigmentu a barviv, bez sulfátů, phthalate free, vhodné pro citlivou kůži
Efekt: rozjasňující
Věk: 30+
Majetek: hydratační, proti pigmentům, udržuje
Aplikujte na: tělo
Konzistence: krém
Návod k použití

Používejte péči LA CRÉME MAIN Texture Riche podle potřeby, jakmile je potřeba hydratace a dokud nebude pokožka na vašich rukou zcela zklidněná. Během dne nezapomínejte nanášet po umytí rukou.

- V zimě nanášejte péči LA CRÈME MAIN Texture Riche co nejčastěji, aby nedošlo k vysušení a popraskání rukou. Používejte na noc pro hlubší regenerační účinky a pro přípravu rukou na nízké teploty.

- V létě používejte přípravek LA CRÉME MAIN Texture Riche na noc, abyste zachovali rovnoměrný tón pokožky vašich rukou.

- Před manikúrou naneste péči LA CRÉME MAIN Texture Riche s důrazem na konturu nehtů pro změkčení a výživu nehtových kůžiček.