POUZE DNES 20% SLEVA NA VŠE A DOPRAVA ZDARMA. V APLIKACI DOUGLAS NAVÍC EXTRA 5 % S KÓDEM "CYBER"!

Článek byl úspěšně přidán.
CHANEL Logo

CHANEL N°1 DE CHANEL REVITALIZING ESSENCE LOTION VYPÍNÁ - SJEDNOCUJE - PROJASŇUJE

100 ml Číslo produktu: 1002420
2460 Kč
1968 Kč
19680 Kč / 1000 ml
Zboží je skladem.
Doprava zdarma
Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 3 dny.
  • 1002420
Informace o produktu

Červená kamélie je květina jako žádná jiná a je hlavní složkou řady výrobků N°1 DE CHANEL. Květina s revitalizačními účinky, jejíž výjimečná energie jí zajišťuje trvalé mládí.
Výzkumní pracovníci CHANEL využili jejích mimořádných vlastností a vytvořili novou generaci výrobků, včetně pečujících, určených k líčení a také tělové mlhy.
Jádrem ekologicky odpovědné řady N°1 DE CHANEL je extrakt z červené kamélie, který cílí na fázi č. 1 procesu stárnutí pleti tak, že koriguje viditelnost 5 projevů stárnutí a zabraňuje jejich vzniku. Po aplikaci rituálu péče o pleť s přípravky N°1 DE CHANEL(1) jsou vrásky méně patrné, póry znatelně menší a je obnovena elasticita pleti. Pleť získává příjemný pocit a září vitalitou.

N°1 DE CHANEL revitalizing essence lotion je přípravek zdokonalující pleť určený na obličej a dekolt, obohacený o výtažek z červené kamélie. Tuto mléčnou emulzi tvoří z 96 % složky přírodního původu(2), z toho 47 % složky z kamélie. Bezprostředně po aplikaci vypadá pleť vypnutá a získává mladistvý jas. Vypadá lépe sjednocená a zářivější.

(1) Seznam použitých výrobků: lotion N°1 DE CHANEL, oční krém N°1 DE CHANEL, sérum N°1 DE CHANEL, krém N°1 DE CHANEL, make-up N°1 DE CHANEL a sérum v mlze N°1 DE CHANEL.
(2) Podle normy ISO 16128.

Návod k použití

Značka CHANEL vyvinula masážní techniku, kterou lze použít při aplikaci pleťové emulze N°1 DE CHANEL pro maximalizaci jejích účinků.<br><br>Aplikujte revitalizační pleťové lotion po použití emulze N°1 DE CHANEL a před nanesením séra N°1 DE CHANEL. <br>Před aplikací natáhněte jemné vrásky na čele, v očním okolí a kolem úst.<br>Přípravek naneste na celý obličej a vyhlaďte ho směrem ven.<br>Poté pleť stiskávejte mezi palcem a ukazováčkem. Postupujte od dolní čelisti po uši, poté od koutků úst po uši, a nakonec od stan nosu po uši. Tyto pohyby zopakujte na dekoltu.<br>Rituál zakončete použitím dalších přípravků pro péči o pleť z řady N°1 DE CHANEL: očního krému a séra.<br>