Článek byl úspěšně přidán.

CHANEL N°1 DE CHANEL REVITALIZING ESSENCE LOTION VYPÍNÁ - SJEDNOCUJE - PROJASŇUJE

100 ml Číslo produktu: 1002420
2500 Kč
25000 Kč / 1000 ml
give-away-image-data

Speciální nabídka

K online nákupu tohoto výrobku získáte zdarma dva vzorky parfému, péče o pleť nebo make-upu CHANEL. Platí pouze na Douglas.cz, až do vyčerpání zásob.

Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Ceny na webu a na prodejnách se mohou lišit.

  • 1002420
Informace o produktu

Červená kamélie je květina jako žádná jiná a je hlavní složkou řady výrobků N°1 DE CHANEL. Květina s revitalizačními účinky, jejíž výjimečná energie jí zajišťuje trvalé mládí.
Výzkumní pracovníci CHANEL využili jejích mimořádných vlastností a vytvořili novou generaci výrobků, včetně pečujících, určených k líčení a také tělové mlhy.
Jádrem ekologicky odpovědné řady N°1 DE CHANEL je extrakt z červené kamélie, který cílí na fázi č. 1 procesu stárnutí pleti tak, že koriguje viditelnost 5 projevů stárnutí a zabraňuje jejich vzniku. Po aplikaci rituálu péče o pleť s přípravky N°1 DE CHANEL(1) jsou vrásky méně patrné, póry znatelně menší a je obnovena elasticita pleti. Pleť získává příjemný pocit a září vitalitou.

N°1 DE CHANEL revitalizing essence lotion je přípravek zdokonalující pleť určený na obličej a dekolt, obohacený o výtažek z červené kamélie. Tuto mléčnou emulzi tvoří z 96 % složky přírodního původu(2), z toho 47 % složky z kamélie. Bezprostředně po aplikaci vypadá pleť vypnutá a získává mladistvý jas. Vypadá lépe sjednocená a zářivější.

(1) Seznam použitých výrobků: lotion N°1 DE CHANEL, oční krém N°1 DE CHANEL, sérum N°1 DE CHANEL, krém N°1 DE CHANEL, make-up N°1 DE CHANEL a sérum v mlze N°1 DE CHANEL.
(2) Podle normy ISO 16128.

Rozsah použití: tělo
Návod k použití

Značka CHANEL vyvinula masážní techniku, kterou lze použít při aplikaci pleťové emulze N°1 DE CHANEL pro maximalizaci jejích účinků.<br><br>Aplikujte revitalizační pleťové lotion po použití emulze N°1 DE CHANEL a před nanesením séra N°1 DE CHANEL. <br>Před aplikací natáhněte jemné vrásky na čele, v očním okolí a kolem úst.<br>Přípravek naneste na celý obličej a vyhlaďte ho směrem ven.<br>Poté pleť stiskávejte mezi palcem a ukazováčkem. Postupujte od dolní čelisti po uši, poté od koutků úst po uši, a nakonec od stan nosu po uši. Tyto pohyby zopakujte na dekoltu.<br>Rituál zakončete použitím dalších přípravků pro péči o pleť z řady N°1 DE CHANEL: očního krému a séra.<br>