DNY MARIANNE - sleva až 25 %
Článek byl úspěšně přidán.
CHANEL Logo

CHANEL VYHLAZUJÍCÍ, ZPEVŇUJÍCÍ A OBNOVUJÍCÍ NOČNÍ KRÉM

50 g Číslo produktu: 680935
3799 Kč
7598 Kč / 100 g
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč.
Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes.
  • 680935
Informace o produktu

Noční krém s vyhlazujícími a zpevňujícími účinky na obličej a krk, jež vymazává stres, který se na pleti podepsal během dne, a posiluje noční regeneraci pleti. Když spíte, buněčná obnova probíhá 30x intenzívněji než během dne. Pleť je během noci chráněná před vnějšími agresory, které nasycují aktivitu nervových vláken a urychlují stárnutí pleti, a může se v klidu regenerovat. 

Krém LE LIFT Crème de Nuit zklidňuje pleť a optimalizuje buněčnou obnovu. Jeho mimořádné složení tvořené z 94 % složkami přírodního původu kombinuje komplex Neuractive Night Complex s působením rostlinného alfalfa koncentrátu—stejně účinného jako retinol*—přičemž je velmi šetrné k pleti. Pleť vypadá po každé noci vzpružená. Vysoká koncentrace složek přírodního původu v jemné textuře, která pleť hýčká.

*Porovnání stimulace diferenciace a proliferace keratinocytů a syntézy kolagenu typu I – testy in vitro. Porovnání zvýšení tloušťky epidermu – Testy na rekonstruované pleti. Porovnání účinku proti tvorbě vrásek a vyhlazujícího účinku – Instrumentální měření ve skupině 21 žen po 1 měsíci používání.  

Návod k použití

Noční krém LE LIFT Crème de Nuit aplikujte každý večer po použití krému LE LIFT Crème Yeux a séra LE LIFT Sérum gestem inspirovaným jógou, abyste uvolnila napětí v pleti a zvýšila obnovující účinek. . 

Před aplikací nočního krému Crème de Nuit: zklidňující gesto inspirované jógou pro zmírnění napětí v obličeji. 

Rukama mírně natáhněte pleť na lících směrem ven. Poté střídavě oběma rukama vyhlaďte čelo, a nakonec proveďte krouživý pohyb na spáncích. Opakujte 3x. . 

Po aplikaci nočního krému Crème de Nuit: povzbudivé gesto inspirované hnětením pro zpevnění vzhledu pleti. Palcem a ukazováčkem lehce štípněte do kontur. Začněte pod bradou a postupujte směrem nahoru, jemně pleť vypněte směrem k uším, nakonec vyhlaďte celý obličej. Tento pohyb provádějte postupně od dolní k horní části obličeje. Na každé straně opakujte 3x. 

Gesto zakončete třením nosoretních rýh, očních kontur a čela prostředníčkem.  

Naše výhody
  • Ke každému nákupu 2 vzorky zdarma
  • Dárkové balení zdarma
  • Doprava zdarma od 699 Kč.