Sleva 22 % na oblíbené značky
Článek byl úspěšně přidán.
CHANEL Logo

CHANEL LE LIFT VYHLAZUJÍCÍ A ZPEVŇUJÍCÍ OČNÍ KRÉM

15 g Číslo produktu: 507304
2199 Kč
14660 Kč / 100 g
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč.
Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes.
  • 507304
Informace o produktu
S očním krémem LE LIFT Creme Yeux CHANEL předvádí umění harmonizace přírody a účinnosti. Krém obsahuje složky přírodních derivátů, jeho receptura soustřeďuje zpevňující a vyhlazující vlastnosti koncentrátu botanické vojtěšky, přírodní aktivní složky, jež je stejně efektivní jako retinol (1) (referenční molekula stárnutí kůže). Pro odlehčení a povzbuzení očních kontur oční krém LE LIFT Crème Yeux obsahuje fytoaktivní komplex. Jeho jemná mizející textura zahalí oční okolí do měkkého, pohodlného závoje. Receptura je šetrná k očnímu okolí a vhodná i pro citlivou pokožku.

(1) Srovnání stimulace diferenciace keratinocytů a proliferace a také syntézy kolagenu I – testy in vitro. Srovnání zvýšení epidermální tloušťky - test na rekonstruované kůži. Srovnání účinků proti vráskám a vyhlazujících účinků - instrumentální hodnocení na 21 ženách po jednom měsíci používání.
Návod k použití

Každé ráno a každý večer konečky prstů jemně naneste oční krém LE LIFT Crème Yeux na celou oblast okolo očí včetně horního víčka. Pro vaši konkrétní potřebu provádějte rituál tak, aby vám vyhovoval:
1. Vyhlazující pohyb k vyhlazení vzhledu vrásek (před aplikací produktu).
Palcem a ukazováčkem štípejte vrásku kolmo od vnitřního k vnějšímu koutku oka. Poté vrásku vyhlazujte. Toto 3krát opakujte.
2. Pohyb proti tmavým kruhům a opuchlosti k redukci zdání únavy a k navození relaxace v oblasti okolo očí (po aplikaci).
Pomocí ukazováčku provádějte 3 vyhlazující pohyby pod okem pohybem směrem ven (1) od vnějšího koutku (2), poté od středu oka a (3) od vnitřního koutku. Toto 3krát opakujte.
3. Pohyb na otevření oka pro iluzi zvednutého očního víčka a navození probuzeného vzhledu (po aplikaci).
Pomocí ukazováčků provádějte vyhlazovací pohyby na horním víčku od vnitřního koutku směrem ven. Toto 3krát opakujte.
 

Naše výhody
  • Ke každému nákupu 2 vzorky zdarma
  • Dárkové balení zdarma
  • Doprava zdarma od 699 Kč.