POUZE DNES AŽ 22 % NA KATEGORII LÍČENÍ

Článek byl úspěšně přidán.

CHANEL LE LIFT PRO CONCENTRÉ CONTOURS Sérum a koncentrát

30 ml Číslo produktu: 1030973
4350 Kč
145000 Kč / 1000 ml
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Slevové akce se mohou na webu a na prodejnách lišit.

  • 1030973
Informace o produktu

Nový program LE LIFT PRO: řada přípravků péče o pleť, která usiluje o navrácení trojúhelníku mládí, oblasti mezi horní částí lícních kostí a špičkou brady, která se s věkem převrací. Přípravky obsahují účinnou enzymatickou složku Melipona, která posiluje pokožku a činí ji pevnější.  

První krok programu LE LIFT PRO, spočívá v aplikaci přípravků Concentré Contours, který koriguje pokročilé známky stárnutí a nově definuje kontury obličeje. Jeho složení zajišťuje okamžitý zpevňující účinek. Kapátko s automatickým plněním dávkuje ideální množství přípravku, které se aplikuje na obličej. Složení bez parfemace je určeno pro všechny typy pleti, dokonce i pro citlivou, a lze jej používat mezi dvěma estetickými dermatologickými zákroky, aby se zachovaly žádoucí výsledky(1).

(1) Není vhodný pro použití před a po zákroku. Poraďte se se svým lékařem.

Věk: všechny věkové skupiny
Typ pleti: všechny typy pleti
Typ produktu: láhev s pumpičkou
Aplikujte na: obličej
Konzistence: gel, sérum
Vlastnosti péče: konturování, proti stárnutí, zpevňující
Návod k použití

Značka CHANEL a její odborníci se inspirovali desítky let starou masážní technikou, která je uznávaná mezi odborníky zabývající se estetickou krásou a je určena k podpoře pružnosti tkání, a vyvinuli masáž, která posiluje působení programu péče o pleť. Obličej vypadá plnější a kontrast je znovu vyvážený a můžeme vidět trojúhelník mládí.<br><br>Před aplikací programu péče o pleť proveďte charakteristickou techniku LE GESTE LIFT <U>PRO</U>.<br>Začněte hlubokými štípavými pohyby palcem a ostatními prsty po tvářích a linii čelisti, které přispívají k obnově objemu pleti. Postup opakujte třikrát.<br>Poté palcem a ukazováčkem tyto linie vyhlaďte malými štípavými pohyby kolmo na výrazové linie.