Článek byl úspěšně přidán.

CHANEL HYDRA BEAUTY CAMELLIA GLOW CONCENTRATE Peeling na obličej

15 ml Číslo produktu: 096008
2350 Kč
156667 Kč / 1000 ml
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Slevové akce se mohou na webu a na prodejnách lišit.

  • 096008
Informace o produktu

HYDRA BEAUTY CAMELLIA GLOW CONCENTRATE je intenzivní péče, jež posiluje hydrataci a obnovu pleti. Hydratuje do hloubky od prvního použití a díky šetrnému peelingu zjemňuje texturu pleti a stimuluje buněčnou obnovu. Posílená a vyhlazená pleť vypadá zářivá.  

Typ produktu: láhev s pumpičkou
Aplikujte na: obličej
Věk: 20+
Konzistence: sérum
Vlastnosti péče: hydratační, posilující, vitalizující
Návod k použití

Používejte jako intenzivní ošetření po dobu jednoho měsíce pokaždé, kdy to bude vaše pleť potřebovat. 

Každý večer naneste 2 kapky HYDRA BEAUTY CAMELLIA GLOW CONCENTRATE na čistou pleť a rozetřete od středu tváře směrem ven a dolů na krku. Po dokončení kůry počkejte alespoň jeden měsíc a až poté ji zopakujte. Při používání rozjasňujícího koncentrátu CAMELLIA GLOW CONCENTRATE můžete na pleti krátce pociťovat mírně štípání. Pokud bude tento problém po aplikaci trvat déle, smyjte přípravek teplou vodou a dále ho nepoužívejte. Neaplikujte na podrážděnou pleť. Při aplikaci se vyhněte očnímu okolí. Tento výrobek může zvýšit citlivost pleti na slunce; během doby jeho používání a týden po ní používejte vhodný výrobek pro ochranu pleti před slunečním zářením. 

Pro intenzivní hydrataci začněte svůj rituál HYDRA BEAUTY použitím emulze MICRO LIQUID ESSENCE, poté aplikujte MICRO SÉRUM a MICRO-CRÈME.